Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: %50 is kayibi kimligi ile yeni araba alma

1. İndir #11
    Banned s2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    83
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    60
    Teşekkür
    14 Mesaj

Cevap: %50 is kayibi kimligi ile yeni araba alma

Alıntı basbakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford da calisiyorum ford kuga düsundum.

Ford %24 iskonto veriyor iscisine servisle konustum %5 servis verdi etti %29 birde bana soyle bir teklif yapti alacagim arabanan fiyati 36000€ indirim olduktan sonra 26000€ geliyor yaklasik aylik 250€ öde iki yil kulan biz gri aliyoruz ve yeni arac begen yenisini al yani her iki yilda yeni arac al dedi ödedigim para gidiyor yani aylik 250€ arac kulanmis olacagim
    Sizce nasil bir teklif mantiklimi iki yil sonra verip yenisini almak yoksa devam kulanmakmi mantikli yilik 17000 km kulanabilirmisim.
    Lizing degil
    Almanlar oyle yapiyor zaten

2. İndir #12
    Acemi Üye basbakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29
    59
    Teşekkür
    15 Mesaj

Alıntı s2018 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford almayin ..kalite berbat
    Nesi berbat ben daha yolda kalan ford görmedim.ama ama o phali havali arbalardan cok gördüm yolda kalan

3. İndir #13
    Banned s2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    83
    60
    Teşekkür
    14 Mesaj

[QUOTE=basbakan;2614]Nesi berbat ben daha yolda kalan ford görmedim.ama ama o phali havali arbalardan cok gördüm yolda kalan[/QUOTE
    Teneke kardes Ford ...

4. İndir #14
    Super Moderator tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5.064
    296.799
    Teşekkür
    10.413 Mesaj

Ford da calisiyorum ford kuga düsundum.

Ford %24 iskonto veriyor iscisine servisle konustum %5 servis verdi etti %29 birde bana soyle bir teklif yapti alacagim arabanan fiyati 36000€ indirim olduktan sonra 26000€ geliyor yaklasik aylik 250€ öde iki yil kulan biz gri aliyoruz ve yeni arac begen yenisini al yani her iki yilda yeni arac al dedi ödedigim para gidiyor yani aylik 250€ arac kulanmis olacagim
    Sizce nasil bir teklif mantiklimi iki yil sonra verip yenisini almak yoksa devam kulanmakmi mantikli yilik 17000 km kulanabilirmisim.
    Lizing degil
    Bu bir bakima kiralik araba oluyor,tabiki karari yine sen vericeksin,yalniz istersen en sonunda arabayi yinede sen satin alabiliyorsun.

Alıntı s2018 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford almayin ..kalite berbat
    Nerden biliyorsunki,tabiki Ford'ta calistigini söyleyeceksin,ne zannediyorsun diger firmalar nasil araba ürettigini görüyormusun? diger firmalarin kalitesine bir bak istersen,araba kiyaslama yaparken her arabayi kendi Klasi ile esitlemeye calis.

Bende Ford'ta calisiyorum, kullandigim arabada Ford, cokda menunum.

5. İndir #15
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

selam konu nerden nereye geldi yaw araba kalitesi önce fiyata sonra kaza anindaki son hali kaldiki saglamlik euro normlarinda test ediliyorsa tenekede olsa saglamdir
    iki her markanin kullaniciya göre tercih önceliyi var bazi insanlar ata biner gibi arabaya bindikleri icin timar etmiyorlar
    kaldiki markalar üretimde dayaniklilikta önem vermedikleri icin piyasadan isliniyorlar birzamanlar fort benimde sevdiyim arabaydi lakin arabasina önem vermeye bazi kulanicilar
    beni arabadan soguttu sonra mercedes kullanmaya basladim ama yine alti ay önce bir türk arkadastan aldigim araba sorun cikarinca galiba arabadan tam sogudum
    6 ayda araba beni deyil ben arabayi tasidim nerdeyse mubarek ne arabayi tamir ettirmis nede tamir etmis ihale bana kalinca cekilmez oldu bu gun satim zararina
    insan bile yesin icsin berbere banyoya gitmesin önce kokar sonra bitlenir pirelenir uyuzdan ölür
    arabada birnevi ayni olur bozulur küflenir cürür gider

0 km araba almak biz calisana yilda 6000 € 24 ay 12bin€ bunun vergisi var sigortasi var sigortada ortalama aylik 100 ila 150 € 10000km de bir450€ bakim yuvarlak hesap 20000€
    tabiki herseyden önemlisi zevk ama pahali
    hersey gönlünüzce olsun

6. saban ars üyemize teşekkür edenler:

7. İndir #16
    Acemi Üye basbakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29
    59
    Teşekkür
    15 Mesaj

Alıntı saban ars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam konu nerden nereye geldi yaw araba kalitesi önce fiyata sonra kaza anindaki son hali kaldiki saglamlik euro normlarinda test ediliyorsa tenekede olsa saglamdir
    iki her markanin kullaniciya göre tercih önceliyi var bazi insanlar ata biner gibi arabaya bindikleri icin timar etmiyorlar
    kaldiki markalar üretimde dayaniklilikta önem vermedikleri icin piyasadan isliniyorlar birzamanlar fort benimde sevdiyim arabaydi lakin arabasina önem vermeye bazi kulanicilar
    beni arabadan soguttu sonra mercedes kullanmaya basladim ama yine alti ay önce bir türk arkadastan aldigim araba sorun cikarinca galiba arabadan tam sogudum
    6 ayda araba beni deyil ben arabayi tasidim nerdeyse mubarek ne arabayi tamir ettirmis nede tamir etmis ihale bana kalinca cekilmez oldu bu gun satim zararina
    insan bile yesin icsin berbere banyoya gitmesin önce kokar sonra bitlenir pirelenir uyuzdan ölür
    arabada birnevi ayni olur bozulur küflenir cürür gider

0 km araba almak biz calisana yilda 6000 € 24 ay 12bin€ bunun vergisi var sigortasi var sigortada ortalama aylik 100 ila 150 € 10000km de bir450€ bakim yuvarlak hesap 20000€
    tabiki herseyden önemlisi zevk ama pahali
    hersey gönlünüzce olsun
    aylik 250€ iki yilda 6.000€ yapar ilk 20.000km bakim bedava ikinci bakima kadar zaten geri verilmis olur sigortasi vergisi hangi araba olsa ödenecek.ister satin alinsin ister bu sistemle alinsin iki yilda 6.000€ deger kayipeder diye düsünüyorum en azindan bunu satmayla ugrasmasin diye düsünüyorum.

yanliz benim merak ettigim geri verirken ufak tefek ciziklere sorun cikariyorlarmi diye eger sorun cikariyorlarsa birde 2—3 bin boya parasi isterlerse iste ozaman bir anlami yok

8. İndir #17
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

aylik 250€ iki yilda 6.000€ yapar ilk 20.000km bakim bedava ikinci bakima kadar zaten geri verilmis olur sigortasi vergisi hangi araba olsa ödenecek.ister satin alinsin ister bu sistemle alinsin iki yilda 6.000€ deger kayipeder diye düsünüyorum en azindan bunu satmayla ugrasmasin diye düsünüyorum.

yanliz benim merak ettigim geri verirken ufak tefek ciziklere sorun cikariyorlarmi diye eger sorun cikariyorlarsa birde 2—3 bin boya parasi isterlerse iste ozaman bir anlami yok
    evet usta 6000€ fazla yazmisim lakin firma yas tahtaya basmaz onun icin iyi düsünmek gerekir
    kiralik arabalarda oldugu gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)