Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Türk Futbolu Avrupa'da nereye gidiyor ?

1. İndir #11
    VİP SABIR39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    35.449
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    8.599
    Teşekkür
    508 Mesaj

Cevap: Türk Futbolu Avrupa'da nereye gidiyor ?

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...biz avrupadan uzakta oldugumuz icin avrupa mkupa maclari carsamba,persembe ve cuma sabahlari tv de yayinlaniyor.ilk maclar sabah 4.00 sonraki maclar saat sabah 6 da.optus spor 8-9 kanalda maclari veriyor,hani bazen aman bu maci kacirmiyayim diye uykusuz sabahi bekledigim oluyor.8-9 kanalda avrupanin en iyi takimlarinin maclari varken,futbolu cok severim,dogustan cim bom luyumdur....yani en iyi takimlarin maclari varken,turk takimlarinin bir yere gidemiyecegini bile bile maclarini izliyorum ,3 gol yeyip bir gol atsakda oda benim gogsumu kabartiyor,bu sadece galatasaray icin degil hangi turk takimi olursa olsun.
    ....Her transfer sezonunda koca koca reklamlar yapip aman bu futbolcuyu aldik, aman su futbolcuyu kiraladik diye bas bas bagiriyorlar,transfer ettikleri oyuncular avrupa kalitelerinden dusmus oyuncular,bizim australyada da 10 takimlik bir lig var,avrupadan emekli olan butun futbolcular burda oynuyorlar.
    ...Turk kulupleri buyuk kucuk hepsi borc batagi icindeler,buyuk paralar sarfedip iyi oyuncu alacak durumlari yok..ben kendi sahsima turk takimlarinin avrupa kupalarinda ceyrek veya yari finale kadar yukseleceklerini hic beklemiyorum,uefa kupasinda bir suru kucuk takim var kolay maclar gecebilir ama guruplardan cikip 16 takim kalinca butun maclar goze goz,dise dis seklinde oluyor,beklentimiz buyuk olmasin,ben her uc takimin macini izledim,galatasaray bir kac gol yemedigi icin cok sansliydi,karsisindaki takimda oyle ahim sahim bir takim degildi,basiktas macinda adamlar 3 pasta gol attilar.
    .....her seye ragmen tum takimlarimiza basarilar diyelim.
    sayin ustatim her dediklerin altina imzami atarim bizler devamli boynu bükükleri oynuyoruz malesef.

2. 2 kişi bu mesaj için SABIR39 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #12
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: Türk Futbolu Avrupa'da nereye gidiyor ?

....avrupa maclari bizde sabaha karsi ya da sabahleyin erken saatlerde oynanir,bu sabah 4,55 de galatasarayin ve atletico madridin maclari vardi,cim bom dedim,moskova rus takimi ile oynuyorlar,hayatimda o kadar cok mac izledim ama bu sabahki kadar tatsiz tutsuz bir mac izlemedim.koca galatasarayda gol atacak oyuncu kalmamis orta sahadan oyun kuracak oyuncu kalmamis,2 tane turk 9 tane yabanci oyuncu,birde bunlara dunyanin paralarini oduyorlar ve takim yerinde sayiyor,ileri yerine hep geri geri gidiyoruz,hani rus takimida ahim sahim bir takim olsa yuregimiz yanmaz,koyu bir taraftar olarak cok uzuluyorum... cuma sabahi fener ve besiktasinda maclari var,hayal kirikligina ugrayacagimi bildigim halde turk takimi oldugu icin izlemeye calisacagim,bu sabah ikinci mac olarak liverpool-- PSG Macini izledim adamlar futbol oynuyorlar futbol.

4. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)