Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Paylasimci arkadaşlardan rica

1. İndir #1
    Profesyonel Üye Turhal60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    4.657
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    18.701
    Teşekkür
    1.012 Mesaj

Paylasimci arkadaşlardan rica

paylasim yapan sayin ustalar şu linkleri ya dosya.tc veya dosya.co ya atin lutfen okada emek harciyorsunuz acayip sitelere yonlendirip duruyo alana kadar paylasimlari canimiz cikiyor lutfen dikkate alin ricamizi

2. 9 kişi bu mesaj için Turhal60 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    4.657
    18.701
    Teşekkür
    1.012 Mesaj

Cevap: Paylasimci arkadaşlardan rica

israr ve inatla halen virus dolu sitelere ekleme konusunda israr ediliyor anlamiyorum daha 3 gun once formatlatim telefonumu bugun red box indircem derken gene virus doldu telefon gene format atacam yazik degilmi 2.5₺ telefona surekli format atiyom

4. Turhal60 üyemize teşekkür edenler:

5. İndir #3
    Super Moderator tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5.064
    296.753
    Teşekkür
    10.413 Mesaj

hangi linklerde sorun yasiyorsun yazabilirmisin?sanirim apk yüklenen linkleri bahsediyorsundur,benim yüklediklerimdede reklam cikiyormu?cogu yüklenenler zaten free servere yükleniyor,belki ondan olabilir.

6. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

7. İndir #4
    4.657
    18.701
    Teşekkür
    1.012 Mesaj

evet usta apk yuklu sitelerden bahsediyom en basiti alimi dosya co veya yandex veya dosya tc varken surekli yonlendirmeli sitelere gidip duruluyor

8. 2 kişi bu mesaj için Turhal60 üyemize teşekkür etmiş

9. İndir #5
    Super Moderator Bixby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.890
    86.573
    Teşekkür
    12.401 Mesaj

Alıntı Turhal60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    israr ve inatla halen virus dolu sitelere ekleme konusunda israr ediliyor anlamiyorum daha 3 gun once formatlatim telefonumu bugun red box indircem derken gene virus doldu telefon gene format atacam yazik degilmi 2.5₺ telefona surekli format atiyom
    O linklerin hiç biri virüslü değil.Telefonunuza virüs var diye uyarı geliyorsa onların hepsi reklam veya virüs programı kullanıyorsanız reklamı virüs diye tanıyor.Durum sadece bundan ibarettir.
    Ben hem indiriyorum,hemde upload yapıyorum.Virüs varsa bana niye bulaşmıyor.Devamlı aynı şeyi söyleyeceğinize , bahsettiğiniz linklerden indirmesini öğrenin.

10. 4 kişi bu mesaj için Bixby üyemize teşekkür etmiş

11. İndir #6
    4.657
    18.701
    Teşekkür
    1.012 Mesaj

3gun once format attigimda surekli aduult sitelerinden bildirim geliyordu bu yastan sonra apk lar yuzunden patronla aram acilacak

12. Turhal60 üyemize teşekkür edenler:

13. İndir #7
    Super Moderator Bixby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.890
    86.573
    Teşekkür
    12.401 Mesaj

Ayriyeten indiremediğiniz linkin konusuna mesaj atın ,isteyen olursa dosya tcyede yüklerim diye size iki kezde belirttim.
    Buraya yazacağınıza indiremediğiniz linkin konusuna yazsaydınız, oda şimdi yüklenmiş olurdu.
    -----------
    Sonuç: Vakit kaybı ve faydalanamama

14. 3 kişi bu mesaj için Bixby üyemize teşekkür etmiş

15. İndir #8
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

selam arkadas onda arkadaslarin bir kabahati yok linklerin cogu kopyala yapistirla paylasim yapiliyor
    yani paylasimlarin birtaraftan indirlilip tekrar yüklenmesi zaman kaybi ayrica vürüsler yükleme sayfasindan deyil sayfada olan reklamlardan kaynakli icerikler senin sorun yönlendirmelerdeki acilan sayfalari tiklamaz isen yapiskan spamlardan etkilenmezsin ayrica apk dosyalarinda genellikle iceriye gizlenmis reglamlar yüzünden sen virüs saniyorsun hepsi bu apklere ihtiyac oladukca bunlara katlanacagiz yada yilik server satin alip rahatimiza bakacagiz nitekim ben böyle yaptim simdi
    akil var mantik var apk dosyalaritemiz olursa kim server alir reklamsiz piril piril gösterse helehele yayinlar hic kapanmasa badava yayinda bedava reglamlar mutlaka cikacak apk dosyalarini forumdaki paylasan arkadaslar sunmuyor sunulan hazir apk dosyalarini paylasiyorlar
    iyi veya kötü paylasim yapan arkadaslardan allah razi olsun gönül ister kendi apk lerini kendiyapsinda
    elde yok avuc ne yapsin

16. 2 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

17. İndir #9
    4.657
    18.701
    Teşekkür
    1.012 Mesaj

Alıntı saban ars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadas onda arkadaslarin bir kabahati yok linklerin cogu kopyala yapistirla paylasim yapiliyor
    yani paylasimlarin birtaraftan indirlilip tekrar yüklenmesi zaman kaybi ayrica vürüsler yükleme sayfasindan deyil sayfada olan reklamlardan kaynakli icerikler senin sorun yönlendirmelerdeki acilan sayfalari tiklamaz isen yapiskan spamlardan etkilenmezsin ayrica apk dosyalarinda genellikle iceriye gizlenmis reglamlar yüzünden sen virüs saniyorsun hepsi bu apklere ihtiyac oladukca bunlara katlanacagiz yada yilik server satin alip rahatimiza bakacagiz nitekim ben böyle yaptim simdi
    akil var mantik var apk dosyalaritemiz olursa kim server alir reklamsiz piril piril gösterse helehele yayinlar hic kapanmasa badava yayinda bedava reglamlar mutlaka cikacak apk dosyalarini forumdaki paylasan arkadaslar sunmuyor sunulan hazir apk dosyalarini paylasiyorlar
    iyi veya kötü paylasim yapan arkadaslardan allah razi olsun gönül ister kendi apk lerini kendiyapsinda
    elde yok avuc ne yapsin
    kardes apk larin icindeki reklamlardan kurtulmak en basit olay dedigin gibi paylasim yapan arkadaslar genelde 3 ayri siteye ekliyor bende buldugum apk lari once kendim indirip test ederim sonra uyelere sikinti olmasin diye dosya co ya atarimki indirmesi en kolay yerdir kendim test etmedigim hic bir paylasimi siteye koymamaya gayret ederim

18. 2 kişi bu mesaj için Turhal60 üyemize teşekkür etmiş

19. İndir #10
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24.181
    129.772
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Turhal usta başta o «virüs var» uyarıları bende de oluyor.
    Bedava indirince adamlar (yüklenen siteler) reklamlardan kazanıyor.
    Bu tür haber veya siteye yönlendiriliyorsan tavsiyem o yeni açılan veya mesaj getiren sitenin tab/cam'ini kapat.

Birde moda oldu bildiri istermisin istemezmisin, yok tıklamaya rağmen mesaj gene geliyor. Gelsin, bir kere de gene tıklarız, sorun değil.

Kısacası bu:
    Yazsa bile virüs değil, aksi takdirde benim cebim çoktan gitmisti (bir ara yazmıştım reklamlardan kurtulamıyorum diye).
    Gene linklerden birini tıkla ve dene, göreceksin boşuna format çekmişsin - aksi taktirde çoğumuzun cebi virüs ile bulaşmış olması gerekiyor...

Konu TamBirOsmanli tarafından (17.05.19 Saat 23:54 ) değiştirilmiştir.

20. 2 kişi bu mesaj için TamBirOsmanli üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler