3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Seyyar araba yıkama makinesi

1. İndir #1
    Profesyonel Üye selo58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    3.274
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    26.379
    Teşekkür
    3.360 Mesaj

Seyyar araba yıkama makinesi

Seyyar araba yıkama makinesi.Artik evlerede hizmet vardir.
    gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

Konu selo58 tarafından (18.11.18 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

2. 5 kişi bu mesaj için selo58 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.992
    Teşekkür
    684 Mesaj

Cevap: Seyyar araba yıkama makinesi

...eskiden bizim burdada benzincilerde araba yikama pompalari vardi,ayrica arabayla girilen yikama istasyonlari vardi,eski amerikan filmlerinde cok cok gorunenlerden arabayi yikar kendi kendine fircalar filan,cogu tarih oldu,simdi her alis veris merkezinde ve bazi caddelerde elle araba yikama servisleri var 15 dolara araba yikiyorlar,tam temizlik isteyince fiat artiyor...
    ...seyyar araba yikama makineside guzelmis,belki calisan insanlarin araba yikatmaya ihtiyaclari olabilir,bazi sehirlerdeki evlerde arabalar sokakta kaliyordur,araba sahibinin araba yikayacak imkani yoktur, o zaman bu gezici servis ise yarar...karsi komsumun bir kucuk kopegi vardi,15 gunde yada ayda bir mobil araba yikama servisi gibi kopek yikama ve bakim servisi gelirdi,arabanin arkasinda bir romork icinde her sey var,kopek yikama,tras etme tirnek kesme gibi...
    ....benim vaktim bol oldugu icin arabami kendim yikarim,evin arka bahcesi musait,yikarim ,supururum icini disini temizlerim ve araba piril piril olur,bir gun veya iki gun sonra ruzgarla tozla karisik azicik yagmur ciseleme yapar ve arabanin her tarafi ince camur toz yapisir..yaw ben bu arabayi iki gun once yikamamismiydim derim.
    ..bir cok servislerin insanlarin ayagina gelmesi iyi bir sey,yukardaki resim tam boy olsaydi bu yikama servisini daha iyi gorebilirdik, paylasim icin yuregine saglik.

4. 2 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #3
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.343
    Teşekkür
    503 Mesaj

Cevap: Seyyar araba yıkama makinesi

altan usta bunlar genelıkle otobus yıkamak ıcın dızayın edılmışler malüm yer sorunu
    benzınlıklerdekı gıbı olsa ucak angarı gıbı yer kaplar avrupada otobus şırketler böyle yıkıyor türkıyede her mola ıstasyonlarında deynekcıler muavınle beraber fırca üsülü el matık köpüklü köpüklü yıkızor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)