2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: hatlar karisti.

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

hatlar karisti.

....uzun yillar evvel bayramlarda tum gurbetciler turkiyeye telefon ederek yakinlariyla bayramlasirlardi,kimi yerlere direk telefon edilir,kimi yerlere baglanti yaptirilirdi,eski gunlerin telefon sebekelerinde buyuk bir yuklenme olurdu,kimi hat dusmez,kimi aradigini bulamaz.Aradan ne kadar uzun yillar gecti pek hatirliyamiyorum,yine bir bayram gunuydu,turkiye saatine gore ordakilerin gune baslamalarini bekledik,hatun once ablami ariyalim dedi,okay ben numarayi cevirip hatuna verdim,karsisina bir erkek cikiyor,bizimki sesini pek alamiyor ama eniste nasilsin diyor,eniste iyiyim sen nasilsin diyor,sonra hatun ya bu hic enistemin sesine benzemiyor diyor,ve devam edip,eniste ablam nerde diyor,karsidaki adam,ablan halasina gitti diyor,hatun acayip acayip bana bakiyor,cunku halasi yok,ben telefonu alip bacanak nasilsin diyorum,iyiyim sag ol ama bir turlu cikaramadim sahi ya sen hangi bacanaksin diyor,jeton dusuyor,kusura bakma arkadasim bayram dolayisiyla hatlar karismis diyorum,cevirdigimiz numara yerine baska bir numara dusmus.

....eh bayramin ikinci gunu bende anami arayayim diyorum,kiz kardesim var anam onun yaninda kaliyor,istanbul numarasini ceviriyorum,biraz bekledikten sonra telefon aciliyor,alo merhaba diyorum,yine ayni sey,karsimdakinin sesi kardesimin sesine benzemiyor,ben nezle filandir deyip devam ediyorum nasilsin iyimisin hayirli bayramlar deyip,annem nerde napiyor diyorum,annen yan odada uyuyor,sonra ah seni sarhos ah, yinemi kafayi buldun,hadi al cocuklarida gel diyor,bende bozuntuya vermeden tamam sen caydanligi ocagin uzerine koy bende cocuklari alip geliyorum diyorum...
    ...bayram sakasi gibi bir sey oldu, hatlara cok yuklenme olunca bizde nasibimizi aldik,hatlar yine karismis.
    ...asama asama turkiyeninde telefon sistemi dogru bir yola girdi,girmeside uzun yillar aldi

2. 2 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    795
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

Cevap: hatlar karisti.

selamlar.

Hatlar karismis
    senin zamaninda hatlar karismis
    hos görü vardi dert etmemis
    yanlis numara deyip bir güzel saymamis
    hal hatir sorup sohbet etmis
    gel görki simdiki zamana
    selam versen alan varmi yani basinda
    herkesin basinda ayri ayri telasa
    nedir bilmem bunca tamah dünya malina
    saygilar.

4. dostcakal üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler