5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Müslüman, kendi kutsalına sahip çıkarsa ezilmez.👏👏👏

1. İndir #1
    Administrator garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    15.563
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    94.063
    Teşekkür
    5.547 Mesaj

Müslüman, kendi kutsalına sahip çıkarsa ezilmez.👏👏👏

Videoyu İzlemek İçin Görüntü Üzerine Tıklayınız

Müslüman, kendi kutsalına sahip çıkarsa ezilmez.ğŸ‘ğŸ‘👠ABD’de NJ #Paterson ‘a ilk Türk Emniyet müdürü olarak Eskişehir doğumlu İbrahim #Baycora atandı.
    Yemin için belediye başkanından Kuran istedi. El açıp dua etti.
    @anadoluajansi

2. 7 kişi bu mesaj için garaveli üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Cevap: Müslüman, kendi kutsalına sahip çıkarsa ezilmez.👏👏👏

abi ya biz müslümanlarda kutsalina sahip cikiyorda orada bir menfaati mevcut ise 4 senede bir millet vekilleri yemin töreni yapiliyor kimin nedediyi belli deyil insanin inanci olacakki yeminine sadik olsun adam yeminine kendi inanmiyor birak belediye baskanini emniyet müdürünü yeminin önemi kimin yemin ettiyine bagli bizde görsel birseyler yapsa kendimizden sandigimiz icin bizde yalanci
    cok olur bizde tabir bile var yemin ederken ayagini kaldirma gibi
    bizde bunlargibi dinimize sahip olmak icin en azindan toplum icin birseyler görmek icin din vergisi alinacak devlet tarafindan sahis hangi dinin mensubuysa vergisini ödeyecek
    yoksa bu inancsizlik mahserekadar cogalarak devam eder

4. İndir #3
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

...yurt disinda basarili olmus insanlarimizla her zaman iftihar ediyorum....paterson newjersey eyaletinin bir bolgesidir ve turklerin en cok oldugu bir bolgedir,hayirli olsun.

5. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

6. İndir #4
    Banned teko67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7.740
    66.157
    Teşekkür
    8.275 Mesaj

Alıntı saban ars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ya biz müslümanlarda kutsalina sahip cikiyorda orada bir menfaati mevcut ise 4 senede bir millet vekilleri yemin töreni yapiliyor kimin nedediyi belli deyil insanin inanci olacakki yeminine sadik olsun adam yeminine kendi inanmiyor birak belediye baskanini emniyet müdürünü yeminin önemi kimin yemin ettiyine bagli bizde görsel birseyler yapsa kendimizden sandigimiz icin bizde yalanci
    cok olur bizde tabir bile var yemin ederken ayagini kaldirma gibi
    bizde bunlargibi dinimize sahip olmak icin en azindan toplum icin birseyler görmek icin din vergisi alinacak devlet tarafindan sahis hangi dinin mensubuysa vergisini ödeyecek
    yoksa bu inancsizlik mahserekadar cogalarak devam eder
    Ben sende uzun zamandır bişey fark ettim çoğu burada paylaşılan Konulara genelde karşıtı Yanıtlar veriyorsun.
    Ve Onaylama tastikleme Yeteneğini sende eksik görüyorum. Haaaa bu yazdıklarım seni rencide edecek anlama gelmesin. Sadece aklıma takılanları buraya yazma gereği duydum Şaban kardeş veya Abi yaşını bilmiyorum?

Şunu unutma Para ve İman kimde olduğu belli olmaz/değil

7. İndir #5
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı teko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sende uzun zamandır bişey fark ettim çoğu burada paylaşılan Konulara genelde karşıtı Yanıtlar veriyorsun.
    Ve Onaylama tastikleme Yeteneğini sende eksik görüyorum. Haaaa bu yazdıklarım seni rencide edecek anlama gelmesin. Sadece aklıma takılanları buraya yazma gereği duydum Şaban kardeş veya Abi yaşını bilmiyorum?

Şunu unutma Para ve İman kimde olduğu belli olmaz/değil
    haklisin teko67 usta ben biraz böyle takiliyorum cünkü dediklerimde cok haklilik payi var para ve imanin kimde oldugu belli olur imani olan insan agziyla kalbi ayni calisir bugun dediyini yarin inkar etmez parasi olanda aynidir paranin oldugu yürüyüsünden giyiminden malindan mülkünden arabasindan belli olur parasi olmayana borc bile vermezler
    kisaca sayet bu yazdiklarimdan varlik belirtisi yoksa arama para deyil palavra vardir imanda zaten oldugu zaman duyulmaz görünür davranislariyla imanli insan kendini sözde deyil özde temsil eder
    bak sen bile hemen hakimda önyargi gelisiverdi demekki insanlar övülmeyi bekliyor ama övmek icinde bir emek lazim pazardan bir meyve bir sebze bile almaya kalksan bizseyleri cezbedecek insani ya fiyati ya tazeliyi yada turfanda kayasi misali
    sen bir cevreye bak bakalim müslüman devletlerinden hangisi bir birleriyle barisik hepsini bir nato ile rus devleti yönetiyor bunlar bile iman kardesliyinin arasina yuva yapmis seytani inkar edemeyiz
    zaten böyle diye diye imanimiz zayifladi hind fakiri gibi olduk isanin bunu görmesi icin yillarca yasamasina gerek yok bugunleri yasarken yarinlarin arkasindan hep bir hasretle bakiyoruz
    hergün saygimizi sevgimizi deyerlerimizi kaybediyoruz yardim etsen ettiyine pisman oluyorsun dost diye yaklastiginin acisiyla kahroluyorsun yani insan dogdugundan ölümüne kadarki yolculugunda hergün deyerinden deyer kaybediyor ve hep gecmisine bakarak ah ediyor
    selametle kalin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)