1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: yasadikca ogreniyorum.

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

yasadikca ogreniyorum.

..bir kanalda bir program izlerim,insani insana tanitan bir programdir.
    ....velhasil urfanin bir koyunde kucuk bir kiz olduruluyor,katil aile icinden ama kim oldugu mechul,aradan 6 yil gecmis katil bulunamamis,herkes akraba ,herkes asiret mensubu,katil suphelisi eski bir gelin var,ama kimse isbat edemiyor.o bolgede bir seyh $ih varmis bilgiliymis,bu adam cok maharetliymis,zanlilari bu seyhe gotururlermis adam da test yapip kisinin suclu olup olmadigini soylermis..bir cok devletlerde yalan makinesi vardir,zanliyi makinenin yanina oturturlar EGC ceker gibi kablolari vucuda yapistirirlar ve sorular sorarlar,butun polis teskilatinda vardir,ne varki bu makineden cikan test mahkemelerce delil olarak kabul gormuyor,sadece polise detektivlere bir fikir veriyor,,bu hocanin yalan makineside bambaskaymis,bir sis $i$ et filan kizartilan sis diyelim adam bu demir sisi ateste kipkirmizi yapiyor cok kizgin oluyor,kizgin sisi zanlinin diline suruyormus dil yanarsa sucluymus dil yanmazsa sucsuzmus,,,bu katil zanlisi kadinida seyhe goturuyorlar,ama bu sefer seyh yok arkadas ben bu mesuliyeti alamam deyip kadina test yapmiyor

2. 3 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)