Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Kudurdunuz artik Yuuuh diyorum.

1. İndir #11
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: Kudurdunuz artik Yuuuh diyorum.

....ihtiyac duymayinca pek sokaga cikmiyoruz,bu gun maas gunu yakindaki bankaya gittik eh alis veris merkezide var,super markete girdik raflar bom bos gibi,aha domates gordum iki tur domates var birine 9,90, digerine 8,90 etiket koymuslar yanlarinda salatalik var 7,00 dolarda ona etiket koymuslar,domates ve salatalik fiatlari hic bir zaman 5 dolarin uzerinde olmaz.bu gun bende gercekten bir yuh dedim valla.

2. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

3. İndir #12
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    792
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

selamlar.
    bunun adi uyaniklik degil vatan hainligidir. elinden gelenin su zor durumlarda nafakam olsun diye bedava vermesi gerekirken (yoksullara), zam yapip insanim diye hangi yüzle gezerler anlamis degilim. bu dünyanin ötesi berisi yok hak yiyen cezasini öbür tarafa gitmeden yani gebermedende cekiyor.basina gelen musibetlerin neden onun basina geldiginin farkina varmiyor. düsünsenize bir savas durumu olsa bunlarda silah satanlar olsa vatan elden gider pahaliliktan kimse vatanini koruyamaz.bu firsatcilar kanunlari cikaranlarin birakmis oldugu bosluklardan yararlanarak yapiyorlar. ise devletin acilen el atmasi gerekir. bu arada ceza evlerinden salinanlarin yeri bos kalacak o bos kalan yerlere bunlari doldursunlarda millette rahat bir nefes alip parazitlerden kurtulsun.
    saygilar.

4. 2 kişi bu mesaj için dostcakal üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #13
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı dostcakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    bunun adi uyaniklik degil vatan hainligidir. elinden gelenin su zor durumlarda nafakam olsun diye bedava vermesi gerekirken (yoksullara), zam yapip insanim diye hangi yüzle gezerler anlamis degilim. bu dünyanin ötesi berisi yok hak yiyen cezasini öbür tarafa gitmeden yani gebermedende cekiyor.basina gelen musibetlerin neden onun basina geldiginin farkina varmiyor. düsünsenize bir savas durumu olsa bunlarda silah satanlar olsa vatan elden gider pahaliliktan kimse vatanini koruyamaz.bu firsatcilar kanunlari cikaranlarin birakmis oldugu bosluklardan yararlanarak yapiyorlar. ise devletin acilen el atmasi gerekir. bu arada ceza evlerinden salinanlarin yeri bos kalacak o bos kalan yerlere bunlari doldursunlarda millette rahat bir nefes alip parazitlerden kurtulsun.
    saygilar.
    kim nederse desin dünyayi zenginler yönetir cünkü adaylarini bizler seceriz bu sadece türkiyeyle sinirli deyil dünya var oldukca insanlarda bukafa yapisida var oldukca hep olacak
    simdi almani türkü arabi rengi sekli ne olursa olsun bu gibi durumlarda fazlasina sahip olma ic düdüsü var onun icin neyaparsan yap
    simdi diyoruz allah korkusuda hangimiz alis veris yaparken az miktarda ürünle cikariz cikmayiz o korku hap icimizde var olduksa söylemekten öteye gecmez
    eskiden yine köylümüzün anbari doluydu ama simdi bu anbarlar zenginlerin eline gecti caciklik yapa yapa köylünün elinde cacik yapacak hiyar tohumu bilem yok
    ben kendim dogma büyüme köylüyüm eskiden ekimi yapilan binbir cesit ürün vardi simdi ayni köyüme gidip sorsunlar pamugun pancarin susamin 20 30 cesit kavun fidanini taniyan cikarmi
    dr saglik personeli bolbol su meyve sebze yiyin icin diyor acaba icilecek sumu kaldi kirletilmedik bunlar allahin suyunu bile satmak icin kirletiler kimse dereden cesmeden su icmesin diye
    bildiyim nekadar akarsu varsa bildiyin lagim akiyor bir insanin su kaynagina cis karistiysa o toplumun ne abdestinden nede ibadetinden hayir gelmez cunku yediyi canagina insan oglu coktan s.....mistir
    özür dilerim ama durum bu bir toplumda isler bu raddeye geldiyse kimse kimseye kizmaya hakki yok insanlari kandira kandira kandirilacak insan kalmadi yadim etsen enayi gibi dalga gecerler
    adamlar öyle pismis ki her firsati deyerlendiriyorlar duygulari bile kirletiyorlar
    adam corona vürüsünü bile firsat bilmis dileniyor yav böyle yapa yapa bize kim inanir bize basta biz inanmayiz inancimizi yitirmisiz
    herkeze saygilar

6. 4 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)