Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

1. İndir #11
    VİP maho35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    8.295
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    7.067
    Teşekkür
    1.960 Mesaj

Cevap: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

Sağlık Bakanlığı: Son 24 saatte 1610 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 37 kişi hayatını kaybetti,...

Sağlık Bakanlığı: Son 24 saatte 1610 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 37 kişi hayatını kaybetti, vaka sayısı 10 bin 827'ye, can kaybı 168'e ulaştı.

2. İndir #12
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

...her gecen gun can kaybi biraz daha yukseliyor,,iki hafta evvel devlet cok guvenli konusuyordu,demekki gereken tedbirler alinmamis,problem millete iyicene anlatilamamis....bizim burdada devlet 70 yaslarinda olanlarin mumkunse evden cikmasin diyor,vaka sayisi 4000 filan,kayip sayisi 19,millet mumkun oldukca kurallara uyuyor,kendim mecbur olup sokaga cikarsam maske takip cikiyorum..Turkiye kalabalik bir ulke,belki bir cok kisi aman sadece basim agriyor,yahut nezle olmusum,biraz usutmusum gecer gibi dusunup doktora gitmiyordur.
    ....insallah rakkamlar kisa zamanda cok yukselmez....

Konu sir.altan tarafından (30.03.20 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.

3. İndir #13
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...her gecen gun can kaybi biraz daha yukseliyor,,iki hafta evvel devlet cok guvenli konusuyordu,demekki gereken tedbirler alinmamis,problem millete iyicene anlatilamamis....bizim burdada devlet 70 yaslarinda olanlarin mumkunse evden cikmasin diyor,vaka sayisi 4000 filan,kayip sayisi 19,millet mumkun oldukca kurallara uyuyor,kendim mecbur olup sokaga cikarsam maske takip cikiyorum..Turkiye kalabalik bir ulke,belki bir cok kisi aman sadece basim agriyor,yahut nezle olmusum,biraz usutmusum gecer gibi dusunup doktora gitmiyordur.
    ....insallah rakkamlar kisa zamanda cok yukselmez....
    bizim ülkemizde sorun devletin anlatamama kapasitesinden deyil milletimizin anlama eksikliyinden ayrica bundan haftalarca önce belediyeler cadde ve sokaklari dezenfekte ediyoruz diye tonlarca
    dezenfeter ürünlerini harcadilar oysa yerlere boca edeceklerine vatandasa verselerdi insana bulasan vürüsü konrol altina alma sanslari olurdu ayrica baslarda organize olamadilar bu acikca ortada
    yurdisi temaslarini yurda giriste basi bos biraktilar olay bundan ibaret illaki bununda bir sonu olacak ama bunun acisini millet olarak cekeceyiz birde
    simdiki ekonomik önlemlerde biraz halkin motivasyonunu derinden etkileyeceyi bir gercek cogu ülke birsürü milyar dolarlarca yardim paketleri sunarken hayal kirikligi yasadim dogrusu
    devlet yardim vermek yerine bagis kanpanyasi acti madem ülkenin imkanlari kisitli corona ohal i ilan edip ülke parasini dondurma yöntemini secseydi daha hayirli olurdu zaten butun is yerleri calisma mesaisini askiya aldi ülke parasini sadece uluslar arasi alis verislerde kullansin halkin ihtiyaclarinida kumanya kiredi kartlariyla cözmesi gerekirdi vatandasa sokaga cikmama cagrisi yapiliyorsa ülke genelinde para alisverisini serbest birakmanin ne anlami var bu paralarda vürüsün yayilmasina yardim ediyor olmasi gecici olarak tedavulden kalkmaliydi
    bana öyle geliyorki devletler ne kadarda mücadele ediyor görünselerde bana pek samimi gelmiyorlar cünkü ölenlerin cogu emekli nufus oldugu icin her devlet önlemini sonradan aliyor bu acik ve net
    ilk baslarda sanirsin buraya hic ugramiyacak izlenimi veriyorlar sonra rokor düzeyde ölümler gerceklesiyor örnek italya iran ispanya sonradan bu kervana amerika ve ingiltrede katildi öyle olaylar olmaya basladiki
    cin dahi gerilerinde kaldi yazik günah diye birsey var sanki bana timsah göz yaslari dökülüyor geliyor
    buda benim düsüncem

4. 2 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #14
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı Vedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar buyuklerimizin ihtiyacllarini karsillayalim..bizlerde gerekmedikce ciknayalim..biz burda bir saat ihtiyac icin 1 km
    uzaga gidiyoz onuda kagitla cikiyoz..
    vedat usta sen nerden katiliyorsun bizim almanyada böyle bir uygulama henuz yok izin kagidi verilen 1 km olmasi sorun deyil cünkü herkez iki adimlik konumda olma ihtimali %1 gibi birsey yasam demek risk demek herzaman kurallara uyulmasi gerekli yoksa canimiz kötü yanar her zaman dikkatli olalim

6. İndir #15
    8.295
    7.067
    Teşekkür
    1.960 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı 13 bin 531'e, can kaybı ise 214'e yükseldi

Son dakika: Sağlık Bakanlığı, 31 Mart tarihli yeni koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'deki güncel durumun aktarıldığı tabloya göre, ölü sayısı 214'e, toplam vaka sayısı ise 13 bin 531'e yükseldi.

7. İndir #16
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

almanyada da 600 e yakin kisi hayatini kaybetmis.

8. İndir #17
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24.181
    129.772
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Bizim millet maalsef 3 maymunu oynuyor. Boşuna dışarı çıkmayın deniliyor, millet mangal, düğün ve party peşinde.
    Bundan eminimki, çoğu vakalar dışardan gelenler ile ülkeye girdi (bu görüş şahsıma ait).
    Aslında dışarı çıkmama kararı alınması gerekiyor.

Almanyada yok mu? Var. Biri hatta kız arkadaşını görmediği için çıkmama yasasını mahkemeye verdi (kaynak: 30.03.2020 Bild gazetesi/alman haberler).
    Gönül bu işin bir an bitmesini istiyor, ama mantığım bu 3, 4 haftalık iş olmadığını söylüyor.

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanyada da 600 e yakin kisi hayatini kaybetmis.
    Ustam 774 oldu. Ama hala başlangıç, yani tam vurmadı daha. Dalga her an bekleniyor. Millete yavaş yavaş daha çok vaka, daha çok ölü olacağını anlatıyorlar.

Ben FFP2 maske zar zor buldum, bir tane için €12,00 ödedim. €100 olsa da bunu da öderdim.
    Demin gazetede okudum, doktorun biri 10 maske için €350 ödemiş.

Maskeyi kendim yapacağım, arasına da mendil. En azından bu maskeyi dezenfektan için 100 derecede fırına atıp, dezenfekte etme imkanım olur.

Konu TamBirOsmanli tarafından (01.04.20 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

9. İndir #18
    8.295
    7.067
    Teşekkür
    1.960 Mesaj

BUGÜNKÜ VERİLER

Son 24 saatte yapılan test sayısı 14.396, vaka sayısı 2.148, hayatını kaybeden sayısı 63, 333 taburcu oldu. Böylece Türkiye'de koronavirüs sebebiyle vefat edenlerin sayısı 277'e, vaka sayısı ise 15 bin 679'e yükseldi.

10. 2 kişi bu mesaj için maho35 üyemize teşekkür etmiş

11. İndir #19
    8.295
    7.067
    Teşekkür
    1.960 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 356'ya, vaka sayısı 18 bin 135'e yükseldi

Son dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 356'ya, vaka sayısı 18 bin 135'e yükseldi.

12. İndir #20
    8.295
    7.067
    Teşekkür
    1.960 Mesaj

Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 425'e, toplam vaka sayısı 20 bin 921'e yükseldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)