Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

1. İndir #31
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    4.296
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.343
    Teşekkür
    503 Mesaj

Cevap: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....turkiyede hala adam sende bana bir sey olmaz felsefesi guduluyor zannediyorum,dun bir gazete okuyordum,yasli adam sokaga cikmis,neden sokaktasin diye soruyorlar, adamda ya karimin dirdirindan biktim diyor,turkiyede kalabalik nufuslu bir ulke,avrupanin kalabalik ulkelrinde can kayiplari cok,kendi dusuncem olarak belki gercek rakkamlari gizliyorlar,bu gunlerde vaka sayisi ve can kaybi sayisi cogaliyor,dunya istatistiklerine gore virusun bulastigi insan sayisi,1,2 milyon kayip sayisi 70.000 e yaklasti,bu demekki yakalanan her 100 kisiden 5 kisinin can kaybetme olanagi var.
    ....insallah kisa zamanda atlatilir ve tum dunya ferahlar,kendimde evde oturuyorum,kendimi mesgul edecek cok sey var buna ragmen psikolojik bir streess de hissediyorum kendimi.tum liderlerin istedigi kurallara uyun temizlige uyun,e-mail adresim olan tum devlet kuruluslarindan mesajlar geliyor,hep ayni seyler evde kal, temiszligie uy-evine kimseyi davet etme gibi.cocuklarim cok yakin mesafede oturmalarina ragmen 4 haftadir hic birini gormedim.kendi sagligimiz ve sihhatimiz bakimindan bir zaman icin her seylere katlanmaya mecburiz..tedbiri elden birakmiyalim,gerisini allaha birakalim,kalin sahlicakla.
    sir.altan usta cocuklari isteyen zaten whatsapp üzeri aninda görebiliriz hatta herkezi görebiliriz mühim olan insanlarin birbirlerini görmesi deyil olay cikarmasi kurallara uymamasi adet olmus her ülkenin
    hircin vatandasi vardir mutlaka ama bizde biraz fazla anlamamak icin israr ediyoruz sosyal mesafe kuralina sen uysan karsindaki uymuyor
    sosyal mesafe kuralina uzun zamandan beri türkiyede gicik olurum her atm ye gittiyim zaman illa birini kovmak zorunda kalirim yani bizde illa icine girecek gibi merekli bakislar eksik olmaz kimi art niyet
    kimi gicik etmek icin sokum sokum sokulurlar sanki icine girecek
    kaldiki bu vürüs olayi millet isin girgirinda adam illa gel beni döv cinsinden bizi yillardir döve döve dayak hastasi etiler gibi geliyor bukadar olmaz ya insan kendi sagligini bukadar hice sayar

2. saban ars üyemize teşekkür edenler:

3. İndir #32
    VİP maho35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Cevap: Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 37'ye, vaka sayısı 1529'a yükseldi

Son Dakika: Koronavirüs Türkiye'de 649 can aldı, vaka sayısı 30 bin 217'ye yükseldi

Son dakika: Türkiye'de yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle son 24 saatte 75 kişi hayatını kaybetti, 3 bin 148 yeni vaka tespit edildi. Açıklanan son rakamlarla birlikte Türkiye'de koronavirüsten can kaybı 649'a, toplam vaka sayısı ise 30 bin 217'ye yükseldi.

Konu maho35 tarafından (06.04.20 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

4. İndir #33
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 76 artarak 725'e yükseldi

Son dakika: Türkiye'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 76 artarak 725'e, vaka sayısı ise 3.892 artarak 34 bin 109'a yükseldi.

5. İndir #34
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 87 artarak 812'ye yükseldi

Son dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 87 artarak 812'ye, vaka sayısı ise 4.117 artarak 38.226'ya yükseldi.

6. İndir #35
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten son 24 saatte 96 kişinin ölmesiyle sayı 908'e yükseldi

Son dakika: Türkiye'de koronavirüsten son 24 saatte 96 kişinin ölmesiyle sayı 908'e, vaka sayısı ise 4 bin 65 artarak 42 bin 282'ye yükseldi.

7. İndir #36
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 98 artarak 1006'ya yükseldi

Son dakika: Türkiye'de yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ölenlerin sayısı 98 artarak 1006'ya, vaka sayısı ise 4.747 artarak 47.029'a yükseldi.

8. 2 kişi bu mesaj için maho35 üyemize teşekkür etmiş

9. İndir #37
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.988
    Teşekkür
    684 Mesaj

.....turkiye kalabalik nufuslu ulke,yigilmalar buyuk sehirlerde,virus kolayca insan insana sirayet edebilir,insallah can kaybi buyuk rakkamlara ulasmaz,her kes panik icinde,devlet tedbirler aliyor,buna ragmen ruhlarini seytana satmis cok insan var bana bir sey olmaz deyip bildiklerini okuyorlar,hepimiz icin hakkimizda hayirli olsun..virus bir yana issizlik var,mecburi izinler var,isden cikarmalar var,allah kolaylik versin,bir tanidigim 17 yildir bir belediyede calisiyordu,isden cikarmislar,iki cocugunu uni de okutuyor,bu virus derabesinin etkileri virus kaybolduktan sonrada devam edecek gibi.kalin saglicakla..
    ....bizde izalasyon gibi kural var,mecbur olmadikca sokaga cikmayin,oldugunuz yerde kalin diyorlar,ev civarlarinda yuruyus yapabilirsiniz diyorlar,tabi tedbirli olara, bizim eyalet bakanlarindan biri bir yerde yazligi varmis galiba oraya gitmis, birisi galiba ihbar etmis, evine polis gidiyor,senin ne isin var burda diyor,dun adam istifa etti...

10. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

11. İndir #38
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.343
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı sir.altan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....turkiye kalabalik nufuslu ulke,yigilmalar buyuk sehirlerde,virus kolayca insan insana sirayet edebilir,insallah can kaybi buyuk rakkamlara ulasmaz,her kes panik icinde,devlet tedbirler aliyor,buna ragmen ruhlarini seytana satmis cok insan var bana bir sey olmaz deyip bildiklerini okuyorlar,hepimiz icin hakkimizda hayirli olsun..virus bir yana issizlik var,mecburi izinler var,isden cikarmalar var,allah kolaylik versin,bir tanidigim 17 yildir bir belediyede calisiyordu,isden cikarmislar,iki cocugunu uni de okutuyor,bu virus derabesinin etkileri virus kaybolduktan sonrada devam edecek gibi.kalin saglicakla..
    ....bizde izalasyon gibi kural var,mecbur olmadikca sokaga cikmayin,oldugunuz yerde kalin diyorlar,ev civarlarinda yuruyus yapabilirsiniz diyorlar,tabi tedbirli olara, bizim eyalet bakanlarindan biri bir yerde yazligi varmis galiba oraya gitmis, birisi galiba ihbar etmis, evine polis gidiyor,senin ne isin var burda diyor,dun adam istifa etti...
    bizim türkiyede bakana polis hadinemi birsey desin hasa agzini burnunu kirarlar bizde bakan demek yatir gibi adami carpar masallah bizde siyasiler okadar cok piskinki ramazan pidesi yanlarinda cigkalir
    istifa ne kelime almanyada bu corona olayinda adam tirenin altina ati kendini intihar etti ki almanyada su an her hangi bir isten cikarma yaygin deyil ödemeler yapiliyor kapanan kücük esnafin zararlari ödeniyor karantina uzadikca biz türkiyede olay daha farkli yardim kampanyalari tam aksine isliyor dagitilmak yerine toplaniyor suriyelilere milyar dolarlar dagitiliyor
    mualefeti iktidari bagis toplama derdinde abim benim zaten calisamiyan vatandas nasil yardim yapsin asil devletin vatandasin yaninda olmasi gerek sayet ülkenin parasi yoksada onun icin gecici vergi paketi cikarilir ama yardim toplanmaz sayet bizler yur disinda yasamamis olsak bu gibi kiriz durumlarinda kiriz vergisinden haberimiz olmazdi
    biz bize yeteriz kampanyasi biz bize yetemiyoruz kampanyasi gibi oluyor allah kolaylik versin kurallara uymakta uydurmakta bizde zor bizde baktin olmuyor ikincisi devreye giriyor tekme tokat bugunku alis veris izdihami gibi ne diyelim böyle yasamak zorundayiz bizim vatanimiz türkiye

12. 3 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

13. İndir #39
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 95 artarak 1101'e yükseldi

Son dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 95 artarak 1101'e, vaka sayısı ise 5 bin 138 artarak 52 bin 167'ye yükseldi.

14. İndir #40
    8.403
    7.148
    Teşekkür
    1.983 Mesaj

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)