1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: tuvalet nerde evlat tuvalet nerde

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

tuvalet nerde evlat tuvalet nerde

....turkiyedeyken australyada yasiyan abime rica ettim istek yaparmisin diye,kendide zaten yalnizdi,yani akrabasiz,istek yapti istegimiz kabul olundu ve solugu biraderin evinde aldik,hava alanindan bizi aldi,ev sehir merkezinden hemen hemen 40 km filan uzakta,neyse geldik hos bes filan,biraderin de bir iki arkadasi hos geldine geldiler,henuz ayagimizin tozu uzerinde,bir iki bira da ictik,,,,ihtiyac geldi evin icinde tuvalet aradim banyo var ama tuvalet yok,allah allah bu nasil isdir filan derken,yegeni yakaladim,henuz 13-14 yaslarinda,evlart tuvalet nerde tuvalet nerde dedim.

..cocuk gel amca dedi ve beni arka bahceye goturdu,evden biraz otede kucuk bir kulube var,hani sadece icin kazma kurek konacak cinsinden kucuk bir kulube,neyse actik kapiyi tuvalet diye iceri girdik,aha ortada bir teneke bidon var,uzerine birde tuvalet kapagi konmus,ne foseptik cukuru var,nede kunk kanal filan,,,, oh be dedim te turkiyeden geldik,teneke bidonun icine ettik .. o zamanlar o muhitlere kanalizasyon sistemi yapilmamis hukumetde boyle bir sistem bulmus,haftada bir kamyon geliyor ,gorevliler tenekeyi kamyona goturup bosaltiyorlar,ne australyaymis dedim kendi kendime,bir kac yil sonra sokaklara kanalizasyon yapildi ve her eve tuvalet yapilip kanala baglandi...

.....belediyede calistigim zamanlar linda diye bayan arkadas sekreter vardi arasira sohbet ederdik16-17 yaslarinda ailesiyle ingiltereden australyaya goc etmisler,onlarda bizimki gibi tuuvalet sistemi olan bir muhite yerlesiyor,ilk gun mu ikinci gun mu gece kiz gurultuye uyaniyor,bakiyor baslarinda madenci feneri iki kisi arka bahceye dogru gidiyor,linda da basliyor bagirmaya anne bahceye madenciler geldiler annneee bahceye madenciler geldiler,tenekeyi bosaltmaya gelenleri madenci zannetmis.

2. 3 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)