1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: mod-luk gorusmesi.

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

mod-luk gorusmesi.

Modluk gorusmesi.

Webmaster….Sayin gurban nick’li uye.bir kac gun evvel bize muracaat edip mod, olmak istediginizi belirtmissiniz.
    Uye gurban,,,,,Evet, evet mod olmak istiyorum,lutfen beni mod yapiniz..
    Webmaster…..Forumumuza ne zaman uye oldunuz ?
    Uye gurban…..Cok oldu, coookk sadece 3 gun. Uye olur olmaz da modluk yapmak istedigimi belirtmistim.sizde cok calisip kendinizi gosterin demistiniz..
    Webmaster…..Evet sizi inceledim 3 gunde tam 330 tane mesaj yazmissiniz.
    Uye gurban…..Evet webmaster, ne kadar cok caliskan oldugumu size isbat ettim dimi ? beni simdi mod yapacakmisiniz.
    Webmaster…..Hmmmmmmm.
    Webmaster…..Ama sizin butun mesajlariniz emeklerinize saglik, forumumuza hos geldinizden ibaret, 2 sene evvel giris yapmis uyeye bile hos geldiniz diye yazmissiniz.
    Uye gurban…..Tabi webmasterim, ben cok caliskan uyeyim,burdada sizlere faydali olmak istiyorum, beni mod yapacaksiniz degilmi ??
    Webmaster…..Himmm. burdan evvel bir cok forumlarda modluk yaptiginizi belirtip sirayla referans gibi isimlerini yazmissiniz…
    Uye gurban…..Evet bir cok forumlarda bulundum, coguna guzel hizmetler verdim,yazdigim listede hep isimleri bir bir yazili…
    Webmaster…..Dr,Carpan forumunda bulunup sonra terketmisiniz.
    Uye gurban…..Evet webmaster orasi cok guzel bir forumdu ama ben bir esseklik ettim ve beni kovdular.
    Webmaster…..Allah allah,hadi anlat bakalim nicin seni ihrac ettiler.
    Uye gurban….Birinci admin bayandi, arasiara msn,de guzel guzel konusup chat yapiyorduk, sonra Kadina askimi ilan ettim, yani asik oldum.
    Webmaster…..Sanal alemindemi asik oldun ?
    Uye gurban…..Evet webmasterim, kadini gormeden tanimadan sesini duymadan,Kadina asik oldum.
    Webmaster…..Eeee sonra ne oldu ??
    Uye gurban…..Daha ne olsun, kadin evli ve 3 cocuk anasiymis eside forumdaymis ,hemen beni ordan attilar. Ama kendime soz verdim bir daha forumlarda kimselere asik olmiyacagim,beni mod yapacaksiniz degilmi ?
    Webmaster…..Himmm, henuz inceliyorum, biraz sabirli ol.
    Webmaster…..Yalan dunya forumundada mod,luk yapmissiniz !
    Uye gurban….Haaaa, eveeeettt hatirladim,yalan dunya forumu demistiniz degilmi ? ahh sormayin,lutfen bana o forumu sormayiniz.
    Webmaster….Size gorev vermeden once her seyi bilmek isterim,gecmisiniz benim icin cok luzumludur.
    Uye gurban…..O yalan dunya forumunda devamli diger mod,larla kavga edip atisiyorduk, bir turlu anlasamiyorduk, sinirlerim bozuluyordu, gizlice kendi forumumu kurdum ve bir bir eski uyeleri kendi forumuma davet ettim.
    Webmaster……Himmmm, sonra ne oldu,
    Uye gurban…..Beni hic cekemiyen kalles bir mod ispiyon etti, ordanda atildim yaptigim forumuda hacklediler, ama bir daha boyle bir sey yapmiyacagima dair soz verdim, hemde namus sozu.beni mod yapacaksiniz degilmi ??sizin forumunuzu cok sevdim, beni muzik ve korku filimleri bolumunde gorevlendirirseniz cok memnun olurum.
    Webmaster…..Aceleci olma arkadasim, daha yenisin,biraz daha kendini gostermen lazim..
    Webmaster…..Birde kadriye hala forumunde modluk yaptiginizi yazmissiniz,,ordandami kovuldunuz.
    Uye gurban….Aaaaa, seyyy, himmm, nasil soyliyeyimki anlatmasam olmazmi ?
    Webmaster…..Anlatirsaniz hem sizin hemde bizim icin iyi olur.
    Uye gurban….Kadriye hala forumuda cok guzel bir forumdu,her seyler cok guzel gidiyordu,ordada ,bilgi sayar kisminda modluk yapiyordum.
    Webmaster….Eeeee sonra ne oldu ? eminim ordan guzel guzel kendi isteginle ayrilmisindir,
    Uye gurban….Yok webmaster yok!! Orda daha kotu seyler oldu,ordanda kovuldum.
    Webmaster….Nicin kovuldunuz ??
    Uye gurban….Aaahhh, ne sen sor ne de ben anlatayim.Iste o forumda bir kiz uyeye asik oldum,kiz yuz vermiyordu, msn,i bulup her gun bir suru mesaj atip kendisini deliler gibi sevdigimi soyledim,kiz hic orali olup yuz vermedi askimi Kabul etmedi.
    Webmaster….Yaf sen hep forumlardami asik oluyorsun ?
    Uye gurban….Napim, huyum kurusun bende ilk gordugum Kadina kiza asik olma sendromu var, iste ordada o kiza asik oldum, kiz orali olmadi, lutfen beni rahatsiz etme rahat birak dedi,sonra e-posta adresini degistirdi,adeta kara sevdaya tutulmus gibi kizi seviyordum,ne kadar yalvarip yakarsamda kiz benim bu buyuk askima cevap vermeye tenezzul etmedi..
    Webmaster….Sense kizi unutmussundur her halde !
    Uye gurban….Hayir hayir asla unutmadim,hem unutmadim, hemde kiza cok kizip sinirlendim, o islerden anliyan iyi bir net,ci arkadasim vardi, beraberce forumu hack’ledik, ve ortadan kaybolduk, simdi kadriye hala her yerde beni ariyormus,bir elime gecirirsem yapacagimi biliyorum diyormus, beni mod yapacaksiniz degilmi, aslinda gorundugu gibi kotu insan degilim ben.
    Webmaster…..Eveeeettt,gercekten sevimli bir uyesiniz, bende sizi simdiden sevmeye basladim yani,Birde GTB forumunda modluk yapmisiniz eminim ki ordan guzel hatiralarla ayrilmissinizdir.
    Uye gurban…..Ahhhh webmaster aaahhhh, bu gun benim dertlerimi desiyorsunuz,
    Webmaster…..Maksadim sizi uzmek degil, bizim forumumuz cok ciddi forumdur,maksadim gecmisinizi ogrenmek hepsi bu kadar.
    Uye gurban….Evet Gtb, gurbetci turkler boarduydu, orasida cok guzel bir yerdi cok guzel paylasimlar yapiliyordu,ama maalesef ordada bir seyler oldu iste,
    Webmaster….Bayagi merak ettim haydi beni fazla merakda birakmadan anlatin lutfen..
    Uye gurban….Gtb,ye uye oldum, ordaki uyeler hep kendi dillerini konusuyorlardi, bizi hic anlamiyorlardi.
    Webmaster…..Yabanci bir dilmi konusuyorlar, hangi hususta sizi anlamiyorlardi ?
    Uye gurban…..Anlamiyorlardi, anlamak istemiyorlardi.
    Webmaster…..Allah allah simdiye kadar hic boyle bir sey duymamistim.
    Uye gurban…..Almanyada yasiyan bir modla kapistim,
    Webmaster…..Neden ?
    Uye gurban….Ben ona siz almancisiniz dedim… O da hayir biz almanci degiliz bizde senin gibi turkuz dedi, iddia ettik,munakasaya basladik,en sonunda cok sinirlenip almanciyi kotu kelimelerle hasladim, ve boylece beni oradanda kovdular. Beni mod yapacaksiniz degilmi yarin 120 tane daha mesaj yazacagim,size cok faydali olacagimdan emin olabilirsiniz, beni mod yapacaksiniz degilmi webmasterim.
    Webmaster….Biraz sabirli ol ve bekle. Uyelerimizi mod yapmak icin cok acele etmiyoruz,
    Uye gurban…..Hayir hayir benim beklemeye hic tahammulum yok sinirli insanim ben, eger beni mod yapmak istiyorsaniz hemen simdi yapin, anladinizmi ben simdi mod olmak istiyorum, lutfen beni daha cok sinirlendirmeyin, sinirlenince kendime hakim olamiyorum.
    Webmaster,…sayin uye gurban, bu andan itibaren uyeliginiz iptal edilmistir, burdanda kovuldunuz size bol sanslar gule gule…

Ako-hox tarafindan samata gir gir olarak yazilmistir.
    Okuyanlara cok tesekkurler.

Konu sir.altan tarafından (30.06.20 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

2. 5 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)