2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: ip tv

1. İndir #1
    Acemi Üye sahin66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.415
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    124
    Teşekkür
    24 Mesaj

ip tv

selamün aleyküm arkadaslar ben bir fikir sunmak istiyorum,mümkünse buradaki mod arkadaslar bir ip tv yapip (sadece türkiyedeki kanallar alman kanallari,veya bazi kanallar) alti aylik veya senelik bir ücret karsiliginda üyelere sunmasi nasil olur? hemde formumuza maddi olarak katkida bulunmus oluruz saygilarimla

2. 5 kişi bu mesaj için sahin66 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Administrator oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    16.294
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    79.251
    Teşekkür
    4.711 Mesaj

AW: ip tv

@sahin66 öncelikle öneri ve fikir sunduğunuz için teşekkür etmek isterim herkez kendi fikirlerini düşüncelerin sunması forumumuz için iyi olur fikirlerimiz kabul görülür görülmez başka bir konu her halükarda katılımcı ruhumuz olduğu anlamına geliyor.

Bende kendi fikrimi yazmak istedim prensip olarak parayla yapılacak işlere karşıyız bu yüzden forumumuzun kendisine ayit bir çok uygulaması var ücret almadan vakit sahilinde imkanı olmayan arkadaşlarımız veya aile fertlerinden özellikle büklerimizin kolay kullanılabileceği uygulamalar sunuyoruz
    ister istemez işin içine para girdimi herşey değişir daha profesyonel sistem kullanmak gerek ücretsiz az sorunlar dayıma çalışacak kanallar bulma imkanı yok otamatikman iptv
    işine girilmesi gerekli işte sorunlar burdan başkar evlerimizdeki internet sağlayıcıları bizleri engeller arasıra VPN olmasan bakamatız bu sorunu herkez bilmez yapamaz kullanıcı kime kime kızar haliyle aldığı yere çünkü para verdiğini için haklı olduğunu düşüncesindedir bunun gibi
    birçok sorun olabilir kimsenuğraşmak istemez diyer bir konu
    forumumuz için söylenecek artık IPTV satıyorlar millet ile ilgenmiyorlar diyecekler bu işe kalkışılması riskli forumumuza
    maddi destek vermek isteyen arkadaşlarımız gönüllerinden geldiği kadar paypal adresimize bağış yapabilir miktarının önemide yokmaslında sembolik 1 euro bağış yapsa bunun anlamı bende sizinle birlikteyim buradan yararlanıyoruz iyi vakit geçiriyorum anlamındma gelir paypal bağış yapmak istemeyenler imkanı olmayan dostlarımız reklam linklerine tıklayıp bu şekilde de destek verebilir.

4. 11 kişi bu mesaj için oemer45 üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)