Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Asilama.....

1. İndir #11
    Kıdemli Üye yüksel4371 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.502
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    525
    Teşekkür
    137 Mesaj

Cevap: Asilama.....

Abi Allah kolaylik versin ben kendimden biliyorum hastaligin ne demek oldugunu.

2. 4 kişi bu mesaj için yüksel4371 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #12
    Administrator ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8.166
    69.700
    Teşekkür
    17.340 Mesaj

Alıntı yüksel4371 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalarim benim beklemeye zamanim yok bu Corona cikali korku icinde ve insanlardan uzak durmaya calistim Akcigerde rahatsizlik var o yüzden asi yapilmaya baslansin hemen müracat edecegim asi olmak icin. Korkusu olan tabiki bekleyebilir herkesin kendi karari saygi duymak lazim.

Usta sana önce acil sifalar diliyorum da.. Herkes kendi cektigini bilir hesabi,herkesin var bir bas agrisi ama tabiiki yinede Allah(CC) tan ümit kesmeyecegiz ve saglikli kalmak icin her cabayi ve gayreti göstermek zorundayiz.Hastalarimiza sifa dertlilerimize acil devalarini diliyoruz Ya Rabbi ! Her nerede varsa.

4. 4 kişi bu mesaj için ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #13
    Kıdemli Üye yüksel4371 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.502
    525
    Teşekkür
    137 Mesaj

Alsancak-35 Ustam dileklerin icin Sagol. Allah dert veripte Derman aratmasin yani bunu yasayan bilir. Tekrar tesekkürler.

6. 2 kişi bu mesaj için yüksel4371 üyemize teşekkür etmiş

7. İndir #14
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

valla özellikle sosyal medyada yaygara yapanlar milleti asidan sogutup kendilerine bir an evel siranin erken gelmesi icin bu olayi sulandiriyorlar bu benim görüsüm
    simdi gelelim asil meseleye asi olmasak positif olma olasiligimiz diyelim %40 kurtulma sansimiz odabir % 40 kurtulursak yine eski sagligimiza kavusamacagimiza göre ölme olasiligimizda bir % 40 peki asi olursak alarjik sebeplerden ölme olasiligi %20 karari asi ile chip takiliyormus takilirsa devlet takip edecekmis etsin hasta olup yogun bakimlarda süründürecekmi chip takanlar hayir chip taktirmazsak sürekli görünmeyen bir vürüs bizleri takip ediyor tarkanin sarkisini söyleyerek seni gidi findik kiran yakalarsam tiktik diye bas bas bagiriyor hadi simdi asi olmada göreyim o sosyal medaya gürültü cikarani
    valla en önce onlar asi olurda tabilki sira gelirse her hangi bir hastaligi olmayana ancak 2 veya 3 yilda ancak sira gelir dünya 8 milyar insanla dolu cogu asi 2 baz olarak var sayarsak 16 milyar asi üretilmesi dagitilmasi var isin icinde bu serefsizler bunu adi gibi bildikleri icin umut insanin ekmeyi deyip yerse deyip uyduruyorlar
    fazla eyip bükmeden sayet sira gelirse mutlaka asi olun bu arada sira gelene dek bayagi düsünmeye vaktimiz var zaten ilk saglikcilar sonra asker polis belediye calisanlari bankacilar alisveris yerlerinde calisanlar vs asi olacak birde kronische krank larida eklersek
    gelin simdiden kolari sivaya durun bir igneden bisey olmaz devlet öldürmeye karar verirse bunu asiyla yapacak geri zekali bir hükümet mensubu dunyada bulamazsin adami chipleyeyim derken ip leyiverirler
    asi olalim yoksa sonra böyle kafayi duvara duvara vurursunuz benden demesi

8. İndir #15
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı ALSANCAK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta sana önce acil sifalar diliyorum da.. Herkes kendi cektigini bilir hesabi,herkesin var bir bas agrisi ama tabiiki yinede Allah(CC) tan ümit kesmeyecegiz ve saglikli kalmak icin her cabayi ve gayreti göstermek zorundayiz.Hastalarimiza sifa dertlilerimize acil devalarini diliyoruz Ya Rabbi ! Her nerede varsa.
    tamam allah herkeze sifa verecek tabiki orasi ayrida
    bu bazi insanlarda delinin misali adam birgün cin yakalamis demiski beni zengin etmeden seni birakmiyacagim cin adama demis ne is yapiyon adam hic peki loto toto milli piyango hayir ben ancak dalin gölgesinde oturur baskada hic birsey yapmam cin demis birader kusura bakmada ben seni nasil zengin edeyim tarlan olsa ekerim zengin olursun loto oynasan rakamlari soylerin milli piyango ayni sekildede
    ben parayi ben cikarmadi ki sana deste deste vereyim
    onun misali saglikli olmak icin ilac alacaksin cenet icin namaz oruc fitre zekat vs allaha hizmet edeceksin
    yasam varsa karsiligi ölüm ama buna sagliklimi yoksa hastalikdanmi öleceyimize biz yön vereceyiz
    mikroplar biz temiz olmadigimiz icin ürerler
    temizlikte öyle saga sola parfüm üfleyerek sabun deterjan kullanarak ve yahut türklerin encok tükettiyi ace tuz ruhuylada temizlik yapilmaz temizlik temiz suyla yapilir ama insan oglu temizleneyim derken
    en temel ihtiyac malzemesini kirletiyor kirli sudanda ciksa ciksa korono vs cikar
    asi olalim havayi susu topragi kirletmeyelim zaten allah sahlik verir saglikli beden icin saglikli beslenmeyi ihmal etmeyelim ne az nede cok yiyelim

9. İndir #16
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı Varto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallah kafalar karisik ve dahada karisicak gibi gözüküyor .
    Mümkün oldukca bekleme taraftariyim asi icin ,
    örnegin bir playstation ilk ciktigi sürüm genelde buglarla dolu kisitlamarla oldugu gibi ,
    belki yanlis telafüs ediyorum kendimi ama bu sekil düsüncesindeyim.
    kesin playstation satisa cikmadan sen siraya giriyorsundur
    ben kesinlikle böyle düsünenlerin ilk önde sira beklediyini cok gördüm
    insanlara gaz vermeyin belki bazi insanlarin bu asiya ilk ihtiyaci olanlar var sen olmazsan olma ama kimseye söyleme allah munafuklari sevmez cünkü senin verdiyin tavsiye belkide bir insanin hayatina mal olacak buda silah tutmadan katil olmak denir
    zaten bu hastaliklari adi ne olursa olsun baskasini düsünmeyenler hasta ederler
    lütfen herkez konu hakkinda sahsi fikirlerini kendine saklasin bence asi ol olma demek kisiyi hürüyetinden mahrum etmektir birakalim herkez bransina göre tavsiye versin
    sonucta karga deyiliz ki kukla ile ürkütelim insanlarini zaten sirayla yapacaklar her devlet bu is playstation da sira beklemeye benzemez birkere sirani kaptirirsan belki bir daha asi olmaya vaktin olmaz

10. İndir #17
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Alıntı teko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Dün Grip ve Zatürre aşısı oldum bu Aşı da bende acele etmem zira Seneye İzin yapmam gerekiyor yoksa ki Bilet Param boşa gidecek . Şart koşarlar ise yapmamaya çare yok. Allah sonumuzu hayır etsin İnşallah . Doğru Yolu bizlere göstersin
    teko67 usta senin alarji sorunun var illaki asi olursan söyle mutlaka bu grip asisi gibi deyil asi ol ama durumunu söyle

11. İndir #18
    Super Moderator Nrw27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15.608
    232.704
    Teşekkür
    12.704 Mesaj

@Teko67:
    @yüksel4371:

Gecmis olsun Allahtan bol sifalar dilerim.

12. 2 kişi bu mesaj için Nrw27 üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)