Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Arabama android radyo takılması lazım

1. İndir #11
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    4.296
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Cevap: Arabama android radyo takılması lazım

Alıntı wishmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar radyoyo taktim, takmasina da...
    Ingilizlerin cok güzel bir sözü var: never change a runnging sistem

Inanin bin pisman oldum:

- radyo dogru düzgün cekmiyor, anten kuvetlendirici aldim - gene zor kanal buluyor ve ikide bir kayib oluyor
    - ses genelde az geliyordu, Verstärker, yani bunun icin de extra ses güclendirici aldim
    - bluetooth telefonda karsi taraf sesi zor duyuyor
    - radyo takildi, Warnblinkalnage basinca geri cikamrasi icin var gücüm ile amatura vurmam lazim
    - USB keniden bir alem
    Haaa- bir tek geri kameradan memnunum, bu calisiyor

Kisacasi: Siteminiz iyi ise, hic bozmayin. Takma + parca ücreti €300'ü gecti

Birde cinliler ile yaz, yaz yaz bitmiyor. Ben parami geri iade, radyoyu geri alin ve bir tarafiniza koyun dedim. Kisacasi: rezilik!!
    hayirli ugurlu olsun ustam aslinda bende cin mali andiroid radyo takili hic bir ses anfi sistem olmadan bangir bangir gümletiyor
    mercedes vanio onlardada sanirsam böse saund höpörlör külaniyor cünkü uzun zamandan beri mercedes kulaniyorum
    saund sistemleri bir harika cinmalinida 2014 te kulanmaya basladim ses leri ve kullanimi cok güzel
    naviside cok iyi calisiyor seninkinde ya bir ariza var yada kullanimda bir eksiklik var bendeki 4+100 watt ses
    radyosu zaten gerek yok internet radyo kullaniyorum navi programlarida burdan indirdim cok güzel uyumlu
    benden sonra bmw icin ve vw icinde damat takti bire bir uyum sagladi cünkü satici da her marka icin uyumlu cihaz gönderdi
    cinli firmalar zaten sorun oldumu bir iki mektuplasmadan sonra yenisini yolluyor eskiyide almiyorlar malüm mesafe
    sende aynisini bikmadan yaparsan ya parani ya radyoyu yeniden yollarlar bu siralar özelikle alisverislerde cok dikkatli ve güvenilirler eskisi gibi deyil ebay garantili oldugu icin parani paypal dande isteye bilirsin oda garanti
    pek fazla memnun olmadigini yazsanda iyi günlerde kullan artik bu yeni nesil ne pioneer kenwood ve alpine fasafuse oldular
    ha alan yine aliyor orasi baska

2. 2 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #12
    Uzman Üye kozlu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    3.686
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    417
    Teşekkür
    211 Mesaj

Cevap: Arabama android radyo takılması lazım

Ben Asure marka aldim.memnunum.radyo DAB+ iyi cekiyor sikinti yok 189 euro verdim Android Luna yi yükledim süper calisiyo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)