5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Evladını arayan anneye kızına şu anda tecavüz ediyorum dedii

1. İndir #1
    Super Moderator Nrw27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    15.608
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    232.756
    Teşekkür
    12.706 Mesaj

Evladını arayan anneye kızına şu anda tecavüz ediyorum dedii

Antalya'da bir genç kadın, mesai sonrası patronunun tanıdığı olan şahsın aracına binerek taksi durağına gitmek üzere yola çıktı. Şahıs, kadını arabada dövdü, iş yerine götürüp saatlerce tecavüz etti. O sırada arayan kadının annesine ise "Kızına şu an tecavüz ediyorum" dedi. İntihar teşebbüsünde bulunan mağdur, yüzde 99,9 engelli hale geldi.İğrenç olay, 30 Eylül 2019 tarihinde Döşemealtı ilçesinde meydana geldi. Eğlence merkezinde çalışan bir çocuk annesi Ç.Y. (29), iş bitimi patronunun söylemesi üzerine Murat K. isimli müşterinin aracına binerek taksi durağına bırakılmak üzerine yola çıktı.ZORLA KIYAFETLERİNİ ÇIKARDIDurağa gelindiğinde Murat K., araçtan inmesine izin vermediği Ç.Y.'yi dövdü. Ardından kadını otomobiliyle Altınkale Mahallesi'nde bulunan marangozhanesine götürdü. Burada kadını dövmeyi sürdüren Murat K., direnmesine rağmen Ç.Y.'nin kıyafetlerini zorla çıkardı. Cep telefonu ile annesi H.B.'yi arayan Ç.Y., "Anne ben ölüyorum. Oğluma iyi bak" dedikten sonra Murat K. müdahale ederek, telefonu elinden aldı ve kadına cinsel saldırıda bulundu. Anne H.B.'nin ısrarlı aramaları sonrası telefonu açan Murat K., "Kızına şu an tecavüz ediyorum" dedikten sonra telefonu kapattı.UYUŞTURUCU VERDİLERDaha sonra Ç.Y.'yi marangozhanenin birinci katına çıkaran Murat K., iddiaya göre G.K. adlı çalışanını çağırarak, genç kadına zorla uyuşturucu kullandırttı. Ç.Y.'nin çantasındaki 850 TL'yi de alan Murat K., kadına saatlerce cinsel saldırıda bulundu.KAMERA KAYITLARI SİLİNMİŞMurat K. daha sonra aracına aldığı Ç.Y.'yi bilmediği bir yerde bırakarak ayrıldı. Polise giden Ç.Y. şikayetçi olurken, cinsel saldırı doktor raporuna yansıdı. Şikayet üzerine gözaltına alınan Murat K. ile G.K., üzerlerine atılan suçlamaları kabul etmediklerini belirterek, iftira atıldığını öne sürdü. Ancak olay anına ait iş yeri güvenlik kameralarını inceleyen Siber Suçlar Şube Müdürlüğü, olayın gerçekleştiği tarih ve saat aralığını gösteren kamera kayıtlarının silindiğini tespit etti.

Bu Haber Alinti

BÖYLE HABERLERI OKUDUGUMDA

IDAM YASASININ GELMESINI ISTIYORUM.....

2. 8 kişi bu mesaj için Nrw27 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Kıdemli Üye yüksel4371 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.502
    525
    Teşekkür
    137 Mesaj

Cevap: Evladını arayan anneye kızına şu anda tecavüz ediyorum dedii

Birseylerin yapilmasi gerekiyor, su zamanda kim kötülük yapiyorsa yaptigi yanina kar kalmaya basladi. Bugün okudum o bayan intahar etmeye calismis ve %99 engelli olarak kalmis bukadar kolay olmamasi lazim Insanlarin hayatinin karartilmasi. O serefsiz'de saliverilmis mahkeme tarafindan. Bir baska olay Öz yegenine tecavüz eden serbest kaliyor ve davullu zurnali kutlama yapiliyor.

Konu yüksel4371 tarafından (20.01.21 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

4. 5 kişi bu mesaj için yüksel4371 üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #3
    Super Moderator Nrw27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15.608
    232.756
    Teşekkür
    12.706 Mesaj

Hic sorma dostum ,
    bu gibi haberler sekerimi tansiyonumu cikartiyor hepimizin evladi var
    bu suclularin ailesinde sanki kadin yokmu insan düsünür
    vallahi Devlet bu konuda bir seyler yapmali.

6. 4 kişi bu mesaj için Nrw27 üyemize teşekkür etmiş

7. İndir #4
    Kıdemli Üye yüksel4371 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.502
    525
    Teşekkür
    137 Mesaj

Ustam tv kanallarinda hergün bir kadin öldürüldü- siddet gördü tecavüz edildi cocuklar istismar edildi diye haber var. Devlet artik bu ise bir el atmasi lazim. Idamsa idam, kimsenin güvencesi yok. Allah korusun herkesin basina gelebilir.

8. 4 kişi bu mesaj için yüksel4371 üyemize teşekkür etmiş

9. İndir #5
    Profesyonel Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.296
    1.342
    Teşekkür
    503 Mesaj

Herkeze once selamlar sonra konu hakkinda kendi dusuncemi paylasayim bence bunlar idam cezasini getirmek icin ugrasiyorlar bundan yillar once idam cezasi vardi ama kactane tecavuzcu idam edildi hic adam eskiden cocuk yasta kacirp simdiki adiyla tecavuz ediyordu sonrada hemen cocuk yasta evlilik idam edilenlerin ne kadari suclu nekadari masum bilemeyiz ama eskidende zengin isini parayla halediyordu simdide ayni ornek cok ulkenin itibari. İse barbar oluyorduk sirf ab ve abd ye karsi sanki idam kalktida ne ye kimi yaradi hic .gelse yine kime faydasi olacak hic devlet gorevlileri bazen istina sahsi uygulama yapmak zorunda devlet adamida parasi olan okuyor savci hakim avukat millet vekili oluyor fakir insandan malesef fakir olur
    her devirde izeti serefine sahip cikacaksin barda pavyonda takilip herkezin arabasina binmeyeceksin bakin cogu basi belada olanlar bar pavyon gezenler
    Luks veya zengin koca veya yakisikli bir es arayanlarin basi belada bastan dediyim gibi kadina siddet son zamanlarda gundemi zorluyor sebebi acik siyasi yine idam gelsinde bizi horlamalar icin ortam olussun adim gibi biliyorum idam gelsede gunde bin kisi idam edilse gereken insanlara idam olmayinca durum ayni kalaca bizde kiz kacirmadiye adet var ise tecavuz algisi bosa demek
    Kusura bakmayin yine kafanizi sisirdim ama bizim ulkemizde binlece etnik koken var ve bunadayali orf ve adet var bu gorduklerimiz gormediklerimizin yaninda lafi bile olmaz
    Makesef dunya guclulerin hakim oldugu bir dunya ister hayvan ister insan kazanan yine guc
    Hayirli geceler

10. 2 kişi bu mesaj için saban ars üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)