2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ayseyi seviyorum deyince

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Ayseyi seviyorum deyince

…Ayseyi seviyorum deyince!!
    ….Evet Ayse’yi ben seviyorum deyince kiyamet koptu iste, nasilmi oldu ? okuyunda ogrenin!!…Ayse’nin babasi baska bir sehirden bizim kasabaya tayin olmus, Ayse’de bizim sinifa dustu, Cok guzel bir kizdi, butun erkeklerin gozu onun uzerindeydi, tabiki bende erkek olduguma gore benim de gozum kizin uzerindeydi, zaten kendisi bir sira onumde oturuyordu.
    …..Ikinci teneffuse cikmistik, samimi arkadasim Tekin’e Ayse’yi cok seviyorum cok guzel kiz dedim. Keske demez olsaydim,Tekin ayse’yi ben seviyorum deyip yumrugunu gozumun ustune cakti ve yere yikildim. Tekin benden biraz daha kuvvetli cocuktu, onu tek basima dovemiyecegimi anlayinca bir ust sinifta okuyan kuzenim bahri’den yardim istedim, oglen tatlilinde Tekini bir kenara sikistirip dovduk, Tekin ayse’yi ben seviyorum diye bagiriyor, bende hayir ayse’yi ben seviyorum diye soyleniyordum,
    ….Bir gun sonra yine ucuncu teneffusdeydik, Tekin ve 3 arkadasi, Bahri ve beni koseye sikistirip dovduler,dayak yedim ama ayse’yi sevmekten vaz gecmedim...Kuzenimin abisi Cemil cok kuvvetli cocuktu,ondan yardim istedik. Oda iki arkadasini yanina alip bizlere katildi, bu sefer biz, Tekin ve arkadaslarini iyicene dovduk. Kavgamiz her gun devam etti, Tekin ve ben ayse’yi paylasamiyorduk, her gun ya dayak yiyor, ya’da dayak atiyorduk. ve isler kotuye gidiyordu.
    ……Bir hafta hep kavgayla gecti, bir cok cocuk benim arkamda yer aliyor, bir coklarida Tekine arka cikiyorlardi, Haftanin son gunu olan Cuma gunu yine ogle paydosunda okulun bahcesinde butun erkek cocuklar iki gruba ayrilmis olarak toplandik, yarisi benim arkamda yarisida Tekinin arkasinda 64 tane delikanli bir birimize girmek uzereydik. Tekin’e son bir sans vermek icin yanina gittim, bak arkadasim Ayse’yi ben seviyorum gel sen onu unut, bos yere kavga etmiyelim dedim. Tekin inat etti, hayir hayir, ayse’yi ben senden daha cok seviyorum sana birakmam dedi,,
    ,,,,,,Eh yapilacak tek bir sey kalmisti, oda buyuk bir harpti. Ogretmenler haric, her kes ne olup bittigini ogrenmisti.butun talebe kizlarda bir kenara toplanmis firtinadan evvelki buyuk sessizlik icinde, heyecanla buyuk kavgayi bekliyorlardi.
    …..Tekin koltuklarini kabarta kabarta yanima geldi, ve kavgaya baslamadan evvel, gidip Ayse’ye kimi sevdigini soralim dedi, fena fakir degildi zorla guzellik olmaz derler ya,kuzenim bahri gidip ayse’yi kolundan tutup yanimiza getirdi, ve soyle kiz bu ikisinden hangisini seviyorsun, cabuk soyle yoksa buyuk bir harp cikacak dedi….
    ……Hic bir sey Aysenin umurunda degildi, siritti, sagina soluna bakindi, sonra cikletinden balon yapip patlatti,burnundan akan sumugunu onlugunun etegine sildi, ben ikinizide sevmiyorum dedikten sonra 3,uncu sinifta okuyan Necatiyi isaret edip, ben Necatiyi seviyorum, simdi cisim geldi zil calmadan tuvalete gidicem deyip yanimizdan uzaklasti, savas da baslamadan bitti, iste o zamanlar Ben,Tekin ve Ayse ilkokulun ikinci sinifina gidiyorduk.…

Sir.altan tarafindan yazilmistir,
    Gir gir, samata
    Okuyanlara tesekkurler
    Sydney

2. 4 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Administrator ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    8.166
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    69.700
    Teşekkür
    17.340 Mesaj

Cevap: Ayseyi seviyorum deyince

Paylastigin icin tesekkürler,saf ve cok güzel bir hikaye olmus.

4. 2 kişi bu mesaj için ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)