1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: $akir....

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

$akir....

$akir.
    Yaktin beni Alime yaktiiiiiiiin…

..Onun adi Alime degil, Halime,Halime,ama bunlarin bir adetleri vardir,aksanlarindan gelir, isim soylerken bas harfini yutarlar,iste benim 14 senelik esim Halimede Alime olmus,Kayinpederimin adi da Hasan dir ama onada Assan derler.Amma Sadece Assan derseniz kimseler bilip tanimazlar, isimden evvel lakaplarini soylemeniz lazimdir , Onlarin bir lakaplari vardir Horozlar derler, horozlarin Alime horozlarin Assan horozlarin Hayriye.Bende horozlarin damatlari $akir.Is bulursam calisirim, daha dogrusu is ayagima gelirse calisirim yoksa yatarim,taksi soferligi yaparim ,taksi sahipleri taksilerini bana emanet etmek istemezler.

..$imdi elimde orta boylu bir valizle,Taksi duragindayim, ne yapacagimi bilemiyorum,karnim ac cuzdanim bos,,Bunu Alimeden beklemezdim,Ama yapti iste,horozlardan boyle kadin cikacagini hic tahmin etmezdim…Hikaye onbes sene evvel boyle basladi,issiz gucsuz gunluk yasiyordum,evlenmek istiyordum ama culsuz adama kim kiz verirdi ? Taksi duraginda arkadaslarla laflarken,sallaana sallana evine giden Alime gozlerime takildi,ince uzun boylu narin yapili bir kiz di , islik calmamak icin kendimi zor tuttum,sonra, taksici Cevat abi ,bak evlat fistik gibi kiz, horozlarin Assanin kizi,cok saf kiz oldugunu soylerler,biraz pesine dus ve tavlamaya calis,belki kiz he der de evleniverirsin dedi, Ne diyorsun Cevat abi, $akami yapiyorsun, benim gibi yersiz yurtsuz adama kim kiz verir dedim.Cevat agabey ; denemekle bir sey kaybetmezsin be evlat dedi.

..Dustum Alimenin pesine,gunlerce ardindan kostum,Cevat abinin dedigi gibi saf bir gorunusu vardi,iste banada boyle saf,ca bir kadin lazimdi,gormiyecek duymayacak,soylenmeyecek,onune konanla yetinecek.Alime gercekten saf ve cok utangacti,ya- da oyle gorunuyordu.dort hafta sonra filan Alime yuz vermeye basladi,cok vakit kaybetmeden kendisini sevdigimi ve evlenmek istedigimi soyledim.Bir kac gun sonrada gelip beni babamdan isteyin dedi.
    ..Bulduk bir kac kisi ve istemeye gittik.Babasi biraz arastiralim deyip soz vermedi, ama Alimenin bende gonlu vardi, Bir kac gun sonra Alimeyle bulustuk,Babasi bizde Taksiciye verilecek kiz yok demis. Huh saf kizlarina sanki benden daha iyi kocami bulacakti…Baban vermezse benimle kacarmisin Alime diye sorunca, seni seviyom ama ben kacmam,Horozlarin kizlari kacmazlar dedi.. Ne horozlarmis beya.

..Allem ettik kallem ettik Alimenin babasini Razi ettik ,Bende biraz gosteris olsun diye bir kac hafta gece gunduz calistim,Sonra Alimeyle evlendik,iki odali kucuk bir ev kiraladik ve yerlestik…Alime tam benlik bir kadin oldu ne dersem dinliyor,her soyledigime inaniyor hic aksilik etmiyordu, bir kac ay sonra kirayi odiyemez hale geldim, kazandigim parayi orda burda arkadaslarla yiyordum,arasira Alimenin annesi yemek getiriyordu..
    ..Assan aga evinin arka bahcesine iki gozluk bir ev yaptirdi oraya tasindik ve kiradan kurtulduk..Arasira kulagima geliyordu, Assan aga ben sana bu adamla evlenme bundan sana koca olmaz demistim diye alimeye cikisiyormus, ne olursa olsun Alime beni seviyordu. Kimi zamanlar kumar oynuyor, kimi zamanlar baska kadinlara gidiyordum ama her seferinde Alimeye yalan soyluyordum,bazen inaniyor bazende hircinlasiyordu.Hircinlastigi zaman Alimem diyordum Bak gulu seven dikenlerine katlanirmis,sen de beni seviyorsan bana katlanacaksin…
    …Yillar cabukca gecmeye basladi iki cocuk oldu Alimenin ince beli , narinligi gitti kocaman bir kadin oldu.sokaktaki citi piti kadinlar daha cok ilgimi cekiyordu…Assan aga istemeyerekde olsa Alimeye ve cocuklara yardim ediyordu onun kizi ve torunlariydilar.
    ..Ucuncu cocuktan sonra Alime degismeye basladi,safligini atip akilli olamaya basladi,bir kac sefer dovdum sonrada kendisini terketmekle tehdit ettim.biliyom ya ablasi yada Annesi Alimemi atesliyor, dolduruyorlardi, yoksa Alimem bana boyle karsi gelmezdi.
    ..Bazi geceler eve gelmiyor sabahlara kadar calistigimi soyluyordum,Alimede para nerde deyince bin bir dereden su getiriyor, Alime hircinlasinca bende sinirlenip bagirip cagiriyordum..
    …Dorduncu cocuktan sonra Alime biraz daha kilo aldi tam bir tosun oldu,yavas yavas da kendini cekmeye basladi, yanina sokulmak istedigim zaman git parani yedirdigin kadinlarla yat diyordu…Bir cok bahanelerle dugun de takilan mucevherleri altin bilezikleri bir bir bozdurup orda burda yedim,tabi Alimeye bir suru yalanlar atiyordum saf kadindi Alime..Paramiz olmadigi zaman Annesine gonderiyor borc para istetiyordum,ama borcumu geri odedigimi bir turlu hatirlamiyorum,Assan agada cok para vardi
    ..Bir seferinde cocuklar okula giderken baba bize harclik ver dediler,cebim bostu, gidin dedenizden isteyin dedim…Alime yuzume bakip sen nasil babasin,cocuklara boyle soylemeye utanmiyormusun dedi, Benim degil senin cocuklarin deyip Alimeye soylendim oda kapiyi carpip iceri girdi, Aksama gelince ben sonra konusurum diye tehdit edip uzaklastim.
    ..Cebimdeki bir kac lirayla ogle yemegimi yedim, aksam eve geldim Alime hadi hazirla $u sofrayi karnim cok az dedim, Alimede his ses yok.Hadi karnim ac cabuk ol diye bir daha soylendim..Alime buz dolabinin kapagini acip bos dolabi gosterdi, sonra evde yiyecek hic bir sey yok, git bakkaldan ekmek alda kuru ekmek yiyelim dedi.Cocuklari bakkala gonderde bir seyler alsinlar diye soylendim, Alime bakkal veresiye vermiyor dedi..
    ..Git anandan babandan bir seyler getirde yiyelim dedim, artik onlarda vermiyorlar biktilar senden,git insan gibi calis bize bak yoksa bosanacagim senden dedi…Hay allahim,aman allahim neler isitiyorum, eskiden o numarayi ben yapardim, Alime dizlerime sarilir,ne olur bizi birakip gitme diye yalvarirdi,Simdide tam tersi oluyordu. Yok canim Alime beni bosamazdi, kac sefer gulu seven dikenine katlanir oyununu oynamistik.
    ..Sabah kahvaltisi icin cocuklar anneannelerine gittiler,benim gitmeye yuzum yoktu,hirsla evden cikip giderken. Alime aksama elin bos gelme diye tenbih etti. Ne olmustu benim Alimeme yahu,sessiz sakin saf kadin degisivermisti…Millet kumar oynadigimi icki ictigimi biliyordu,bir kac kisiden borc istedim,bir suru bahanelerle kimse para vermedi Aksam uzeri.kos kos evin kapisina geldim daha kapiyi tiklamadan Alime Elindeki valizle kapi onune cikti, valizi biraz oteye atip- icinde esyalarin var, seni kovuyorum al onlari ve defol git bir dahada buraya gelme dedi..
    ..Aaaaah Alime aahhhh yaktin beni,benim gibi kocaya $akire bu revamiydi yani.

Sir.Altan Tarafindan yazilmistir …samata gir.gir.

2. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler