4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bilgi paylaşı mı?

1. İndir #1
    Uzman Üye bayramcik2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    2.269
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    3.005
    Teşekkür
    379 Mesaj

Bilgi paylaşı mı?

@bayracik2001 selam ustam şimdi senin soruna cevap vereyim hemde bilmeyen ustalar'ada ders niteliğinde olsun url olarak sunma imkanımda var birazdaha uğraştırıyor diye yapmıyorum linkleri aldığım yerde play liste olarak alıyorum malum fazla dayanmadığı için uğraşmıyorum kullanım açısından fark yok şimdi bilmeyenler için ve illa url adresiyle kullanmak isteyen arkadaşlarımıza altta vermiş olduğum ilki play liste ikincisi aynı listenin url'ye deyiştirilmiş hali önce ilkini tex olarak açıp içindeki kanal linkini bilgilerine bakıp benim yapmış olduğum şekilde url linkini hazırlaya bilirsiniz anlaşılmayan herhangi birşey varsa veya benim anlatadığım sorabilirsiniz elimden geldiği kadar anlatırım sorun olmaz.

Ustam senin bu yazdığını ben iPhone ile yapma imkanım var mı?
    Ayriyeten zaman ayırıyorsun açıklama yaptığın için teşekkür ederim.

Konu bayramcik2001 tarafından (17.08.19 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

2. 6 kişi bu mesaj için bayramcik2001 üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Administrator oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16.294
    79.261
    Teşekkür
    4.712 Mesaj

AW: Bilgi paylaşı mı?

Cevap evet neden olmasın şahsen ben burada her şeyimi cep telefonuyla yapıyorum benim tel android
    çok uzun zamandır pc leptopu kullanmıyorum sonuçta telefonlarda kopyala yapıştır sistemi olduğu için pc gerekmiyor hele android telefonlarda çok az yapılamayan şeyler kaldı benim burada yapmış olduğum tüm sunumlar yorumlar resimli anlatımları
    telefonla ile yapıyorum heralde iPhone ilerde yapılabilir diye tahmin ediyorum tam olarak yap arda diyemiyorum çünkü hiç kullanmadığım bir sistem birazdan bir kaç resim yüklerim bir alta diyer arkadaşlarda yararlansın büyük bir çoğunluk bilir olaki bilmeyen olursa öğrenmiş olur.

4. 5 kişi bu mesaj için oemer45 üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #3
    Uzman Üye bayramcik2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.269
    3.005
    Teşekkür
    379 Mesaj

Cevap: AW: Bilgi paylaşı mı?

Alıntı oemer45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cevap evet neden olmasın şahsen ben burada her şeyimi cep telefonuyla yapıyorum benim tel android
    çok uzun zamandır pc leptopu kullanmıyorum sonuçta telefonlarda kopyala yapıştır sistemi olduğu için pc gerekmiyor hele android telefonlarda çok az yapılamayan şeyler kaldı benim burada yapmış olduğum tüm sunumlar yorumlar resimli anlatımları
    telefonla ile yapıyorum heralde iPhone ilerde yapılabilir diye tahmin ediyorum tam olarak yap arda diyemiyorum çünkü hiç kullanmadığım bir sistem birazdan bir kaç resim yüklerim bir alta diyer arkadaşlarda yararlansın büyük bir çoğunluk bilir olaki bilmeyen olursa öğrenmiş olur.
    Ustam ben de eski android kullanıcısıyım telefonun yüzüne tükürsen yağmur yağıyor sanıyor tabiri caizse bazı sebeplerden dolayı iOS kullanıyorum iOS herşey yapmıyor o yüzden sordum iPhone yapar mı diye
    bu arada ustanın anlattığı işlemleri iPhone ile yapan arkadaşlar var ise kısa bir anlatım yaparlar ise bizlere de bir faydası dokunur diye düşünüyorum.

6. 2 kişi bu mesaj için bayramcik2001 üyemize teşekkür etmiş

7. İndir #4
    Administrator oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16.294
    79.261
    Teşekkür
    4.712 Mesaj

AW: Bilgi paylaşı mı?

Burda birinci resim eyer hazır m3u link buldunuz url olarak deyil örnek resimdeki gibi.

gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

Burada bulmuş olduğumuz listeyi tex olarak açıp içindeki kanal linklerini göre biliriz yeya başka bir yerde sadece tek bir kanal linki bulduk diyelim onunlada aynı işlemi yapabiliriz bize gerekli olan sadece bir tane aktif
    Link buradaki resimde linki işaretleyip kopyalayacağız bu işaretleme ve kopyalama işlemi (iPhone) olabilir diye düşünüyorum bu cihazı olanlar varsa deneyip bilgi verirse diyer arkadaşlarımıza yardımcı olur.

gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

Burada nasıl yapacağımızı yazdım anlaşılmayan bir yer var ise sora bilirsiniz ben veya başka bilen ustalarımız cevaplayan bilir.

Konu oemer45 tarafından (17.08.19 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

8. 28 kişi bu mesaj için oemer45 üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)