3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Emniyetten önemli duyuru - okuyun ve paylaşin..

1. İndir #1
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    24.181
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    129.757
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Exclamation Emniyetten önemli duyuru - okuyun ve paylaşin..

Umarım doğru yere açtım. Hata olduysa, Mod arkadaşlar doğru yere taşırsa sevinrim.

gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

Arkadaşlar bu tür olaylar her yerde yaşana bilir.
    Neresi olursa olsun.

Konu TamBirOsmanli tarafından (03.02.20 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

2. 40 kişi bu mesaj için TamBirOsmanli üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: Emniyetten önemli duyuru - okuyun ve paylaşin..

...ulkede nufus 84 milyona ulasmis,kontrolsuz bir sekilde nufus artisi var,kendi nufusumuz cogaldigi gibi birde dost bildigimiz ulkelerden yasal olmiyan yollarla ulkemize girmis sayilari belli olmiyan insanlar var,bu dost ulkelerden gelen vatandaslar hem kendi insanlari uzerinde,hemde bizim kendi ulkemizin vatandaslari uzerinde kanunsuz isler yapiyorlar,cinayet ,tehdit,adam kacirma,kadin fuhusu,kapkaccilik gibi seyler....kontrolsuz buyumede,is olanaklari az oldugu gibi birde uyusturucu bagimliligi var,calismadan kolay para kazanmak isteyen gecmisleri kirli insanlar her turlu kirli yolu deniyorlar.,bizler turk insanlari yardim severiz,merhametliyizdir,somur uculerde bundan faydalanirlar.yukarda yazildigi gibi gerek araba kullanirken,gerek carsi pazarda cok dikkatli olmak lazimdir,sosyal medya ve internet uzerindende insanlari avlamaya calisan cok dolandirici ve sahtekar var,cok cok dikkatli olunmasi gerekir.
    ....gecenlerde eve telefon geldi ses asyali belli,efendim ben bankanizin guvenlik gorevlisiyim,hesabinizdan haberiniz olmadan bu kadar para cekilmis filan diyor,uckagitci oldugunu anladim,ama anlamaz gibi heyecanlanmis gibi yaptim hangi bankanin hangi subesinden deyince hesabim olmiyan bir banka subesi soyledi,biraz kendimi tuttuktan sonra kufuru bastim,bir olta atiyorlar belki bir enayi balik takilir diyorlar,dun yine baska bir telefon geldi yine asyali aksani,uye oldugum network sebekesinden oldugunu soyledi internetinizde problem var biliyormusun buyuk problem duzeltmemiz lazim dedi,daha evvelde aramislardi bu da guzel bir kufuru yedi.
    .....turkiyede yasiyanlarin gercekten cok dikkatli olmalari lazimdir,adamlar postaci uniformasi giyip kapi caliyorlar ve size evrak var lutfen burayi imzalayiniz deyip gorunmeyen senete imza attiriyorlarmis...uyarici konu icin tesekkurler.

4. 2 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #3
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24.181
    129.757
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Cevap: Emniyetten önemli duyuru - okuyun ve paylaşin..

sir.altan ustam bu zamanda uyanik ve gözü acik olmak gerekiyor. Bu sadece türkiye icin gecerli degildir - bu yüzden yukarda bu tür olaylar her tarafta, yani dünyanin 4 bir yaninda yasaniyor diye yazdim.

Özelikle bayanalara hep bunu söylerim: araba ile yolda olup, kimsesiz bir yolda kaza görürseniz durmayin, devam gidin ve polisi arayin. Aslinda yardim sart - sunu duüsnmesi gerekiyor, yardim mi veya kendi canim mi....

Burada, almanyada kac ihtiyar sözde torun tarafindan dolandirildi. Artik geceleri degil öylen vakti millet evleri soymaya basladi. Yukarda saydigin mülteci sorunlarinin aynisi burda da var, nerde yokki?
    Kisacasi: pislik her tarafta, her yerde pislik. Mühim olan kanmamak ve özelikle bu zamanlarda gözü acikolmak gerek.

6. 2 kişi bu mesaj için TamBirOsmanli üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)