1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Rahat, Huzurlu Olamiyorum

1. İndir #1
    Uzman Üye doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    3.088
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    2.181
    Teşekkür
    255 Mesaj

Rahat, Huzurlu Olamiyorum

her seyden önce kendime göre dogru, düzenli, dobra bir kisiligim var karsima kralda gelse söylenecek, yazilacaksa arkadan dedikodu edecegime bir konu hakkinda kendimi hakli buldugumda sözlerimi esirgemeden yüzüne karsi dobra dobra söylemiyi tercih ederim söylerimde, yazarimda lakin karsimdaki darilacakmis, gücünecekmis, kirilacakmis hayatta düsünmemem hele hele yagcilik, yalakalik hic bilmem beceremedimde becermiyide hic düsünmüyorum hakli oldugum halde söyleyemesemde yalakalik yapacagima icim icimi yiyecegine dobra dobra söylerim bu yüzden sevimli kisiligim var dersem yalan olur. evde her hangi bir esya egri durarsa, atiyorum eczane dolabinda yanlislikla bir seyler koyulmussa mutlaka düzelticem yoksa rahat edemiyorum düzenli, planli bir seyleri yapmak bana huzur verir. birisine yardim edeceksem kendi isim gibi dogru dört dörtlük olmasini isterim nasil olsa baskisina ait diye düsünmem yamuk yamuk yapmam nasil olsa bedavadir karisik, marisik olmasini istemem hele hele yaptiklarimla yapiveriyorum, gidiveriyorum diyerek kimsenin gözüne sokmam isine gelmiyorsa kendin yap demem. ister hastalik ister piskolijik ister manyak ister deli ne derseniz deyin kisacasi her seyin olumlu, düzenli anlarsam elimden gelirse dört dörtlük yardimlasmayi yalakalik yapmadan sözlerimi esirgemeyen bir hayatim var. esim, cocuklarim, torunlarim hasta olurlarsa onlardan fazla kendim hasta olur üzülürüm, canim acir. bazen huzur ederim, bulurum bazende huzursuz olurum. ne dersiniz dogrumu sizce ?

Konu doktor tarafından (11.04.20 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)