2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: amerikali usutuk kadin...

1. İndir #1
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

amerikali usutuk kadin...

....bu sabah internet haberlerine bakiyordum,enterasan bir haber gordum, amerikada bir kadin buyuk bir magazaya gidiyor.mucevherler bolumunde elliyebilecegi ne varsa eline alip diliyle yaliyor,kadinin bir sey alacagida yok,guvenlikci polis cagiriyor,kadini karakola goturuyorlar,magaza calisanlari,kadinin yaladigi seyleri biz elliyemeyiz hepsinin cope atilmasi lazim diyorlar, ve birkac bin dolarlik incik boncuk bazi seyler dogruca cope gidiyor...

....bizim burda polis dun calinmis bir arabayi kovalamaya basliyor,8 polis arabasi kovaliyor,kacan kamyonet sekiz polis arabasina da zarar veriyor,carpiyor,ciziyor,sonun da kacan araba koseye SIKISTIRILIYOR icinden inenler biri 14 digeri 12 yasinda iki cocuk.Veletler tam araba calacak zamani bulmuslar....

.....cuma ve pazar gunu hristiyan aleminin buyuk bayramidir, bizde easter diye gecer,turkiyede paskalya bayrami filan derler,bu gunlerde okullar 2 hafta kapanir ve bir cok kiside izin alip tatile giderler,ama bu defa millet ne tatile ne de kiliseye gidiyor,belki bizlerde ramazan bayramini baklavasiz ve misafirsiz gecirecegiz diye dusunuyorum,kalin saglicakla.

2. 3 kişi bu mesaj için sir.altan üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    1.114
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: amerikali usutuk kadin...

amerikadan konu acilmisken birazda ordan bahsedeyim.

..san-francisco sehrindeyim,otelimiz carsiya yakin,ben ve hatunda hep otel odalarinda yeme huyumuz var,eh carsiya gidelim super marketten bir seyler alalim, odada microvawe var kahve makinesi var,kucuk buz dolabi var.yan sokaktan carsiya indik, her taraf evsiz barksiz insanlarla dolu,biraz bozuk paran varmi,bana bir kahve parasi vereblirmisin diye para istiyorlar,yol kenarinda tekerlekli sandalyede yasli bir afro amerikan zenci var,yaninda da daha genc zenci oyle duruyorlar,sandalyedekine ya arkadasim burda super market varmis nerde diye sordum,sokagin kosesini gosterdi don koseyi karsida dedi,20-30 metre ilerde,neyse bir adim attim,ihtiyar zenci hey nereye gidiyorsun,gor beni diye elini acti,supermarketi tarif etti diye para istiyor gariban,neyse bozuk paralardan bir 50 kurus verdim,sokagin kosesini dondum karsiya gittim aha dukkan siseci,tekel bayi,ah ulan zenci dedim,neyse siseciye sordum,karsida binanin icinde dedi...

4. sir.altan üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)