2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti

1. İndir #1
    Profesyonel Üye MaGiCMooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    239
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    7.081
    Teşekkür
    1.447 Mesaj

Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti

Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti

Görsel Kur’ an-ı Kerim Hatim Seti 30 VCD Ünlu Hafız Abdussamed’in eşsiz okuyuşundan muhteşem bir Kur’an ziyafeti. Görüntülü,Türkçe Mealli… Tamamı görüntülü Arapça takip imkanı – Bilgisayar, tablet telefon DVD Player, VCD Player ile seyredebilirsiniz. Kur’an-ı Kerim’i hatim etmek artık çok kolay … Bu set ile hatim edeceksiniz …
    Abdussamed’ in Sesinden Görüntülü Hatim – Türkçe Mealli (30 VCD) Artık Kuran-ı Kerim ayetlerini hem izleyecek hem de hatmedeceksiniz. Dijital Prodüksiyon tarafından hazırlanan Abdussamed’in sesinden Hatim Seti’nde, tüm Kur’an-ı Kerim ayetleri konularına uygun olarak görüntülendirildi. Artık Kuran’daki peygamber kıssalarına, ölüm, kıyamet ve hesap günü ile ilgili ayetleri, yaratılış mucizelerine hem izleyecek hem de Kur’an-ı Kerim’i hatmedeceksiniz. Yüce Allah, bundan 14 asır önce, insanlara yol gösterici bir kitap olan Kuran-ı Kerim’i indirmiş ve tüm insanlığı Kuran’a uyarak kurtuluşa ermeye davet etmiştir.Kuran indirildiği günden kıyamet gününe kadar da, insanlığın yegane yol göstericisi olan son İlahi kitap olacaktır.
    Kuran-ı Kerim her çağda yaşayan her insan grubunun anlayabileceği, kolay ve anlaşılır bir dile sahiptir. KUR’AN’IN SONSUZ HİKMETİ Allah, Kuran”ın bu üslubunu “Andolsun Biz Kuran’ı zikr (öğüt alıp düşünmek) için kolaylaştırdık…” (Kamer Suresi, 22) ayetiyle haber verir. Kuran’ın, aynı zamanda edebi dilinin mükemmelliği, benzersiz üslup özellikleri ve içerdiği üstün hikmet de, onun Allah’ın sözü olduğunun kesin delillerindendir. Kur’an’ın en önemli özelliklerinden biri, günümüze kadar hiçbir değişikliğe uğramadan, Peygamberimiz (sav)’e vahyedildiği hali ile bizlere ulaşmış olmasıdır. Allah, bunu Kur’an’da “Hiç şüphesiz, zikri (Kuran’ı) Biz indirdik Biz; onun koruyucuları da gerçekten Biziz” (Hicr Suresi, 9) ayetiyle vaat etmiştir. Kuran, herşeyi yoktan var eden ve ilmiyle tüm varlıkları kuşatan Cenab-ı Allah’ın sözüdür.
    Rabbimiz bir ayetinde, Kuran’la ilgili olarak, “… Eğer o, Allah’tan başkasının katından olsaydı, kuşkusuz içinde birçok çelişkiler bulacaklardı” (Nisa Suresi, 82) buyurmaktadır. Kur’an’ın içinde yer alan her bilgi, bu İlahi kitabın bilinmeyen gizli mucizelerini ortaya koymaktadır. İnsana düşen ise, Allah’ın indirdiği bu İlahi kitaba sımsıkı sarılmak ve onu kendisine yol gösterici olarak kabul etmektir: “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından yalan olarak uydurulmuş değildir. Ancak bu, önündekileri doğrulayan ve Kitabı ayrıntılı olarak açıklayandır. Bunda hiç şüphe yoktur, alemlerin Rabbindendir. Yoksa: “Bunu kendisi yalan olarak uydurdu” mu diyorlar? De ki: “Bunun benzeri olan bir sure getirin ve eğer gerçekten doğru sözlüyseniz Allah’tan başka çağırabildiklerinizi çağırın.” (Yunus Suresi, 37-38) HEM İZLEYECEK HEM DE HATMEDECEKSİNİZ ! Dijital Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve Mısırlı ünlü hafız Abdulbasid Abdussamed tarafından seslendirilen Kur’an-ı Kerim Hatim Seti’nde, Allah’ın insanlığa son mesajında aktarılan kıssaları en anlamlı görüntüler eşliğinde izleyecek ve hatmedebileceksiniz.
    30 cüz Hatim Seti’nde tüm peygamber kıssalarını hiçbir yerde bulamayacağınız görüntülerle izleyecek ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Kur’an mealini takip edebileceksiniz. Gölge yöntemi ile Kuran-ı Kerim ayetlerini kelime kelime takip etme imkanı bulacaksınız. Her VCD’de bir cüz olmak üzere toplam 30 cüzden oluşuyor. “Bu Hatim Seti, Kuran’ın Allah’ın sözü ve insanlar için bir hidayet rehberi olduğunu, dünya üzerindeki her insana hitap ettiğini, hükümlerinin indirildiği zamandan bu yana tüm devirleri kapsadığını, dolayısıyla her insanın başvurması gereken en önemli kaynak olduğunu anlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Uzun bir çalışmanı olan bu Hatim Seti’ni izlerken Kuran kıssaları, ölüm, kıyamet, ahiret ve yeryüzündeki yaratılış mucizeleri ile ilgili en çarpıcı görüntüleri izleyeceksiniz. İslam Dininin doğru bilinmesi ve Kuran-ı Kerim ayetlerinin gerektiği gibi kavranması, insanların doğru yolu bulmaları için zaruridir. Bu konunun tüm insanlara anlatılması her Müslümanın en temel görevidir. ”

Bedava ve Üye olmadan Uploaded.net dosyalari indirmek icin.
    gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

Uploaded üyeliği olmayan Arkadaşlara aşşağıya ekliyecem linkte kolay,beklemeden ve hızlı bir şekilde nasıl indirebileceklerini kısaca anlattım.
    gizli içerik barındırıyor Gizli içeriği görmek için 'Teşekkür' düğmesine tıklamanız gerekecek

VPN Programı olmayan Arkadaşlara aşşağıya ekliyeceğim linteki Programı tavsiye ederim.
    Internet hızınızı yavaşlatmak , kuruluşu ve kullanımı kolaydır , Almanca dili mevcuttur.
    Program kurulduğun'da "Test 5 tage verbleiben" yazar, o yazıya aldırış etmeyin ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Bu günden itibaren sadece teşekkür butonuna tıklayarak edilen teşekkür sonucu gizlenmiş içerik görünecektir.
    Bunun nedeni gereksiz spam yaparak tşk, teşekkürler, gibi kısa mesajlar atarak formu kasmaları dır.
    Teşekkürler

Laufzeit: N.a Min
    Genre: Hatim Seti,Islam
    Größe : 8300 MB
    Passwort : ÖzGaAs
    Hoster : Uploaded.net

2. 14 kişi bu mesaj için MaGiCMooN üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Super Moderator Nrw27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    15.608
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    232.904
    Teşekkür
    12.709 Mesaj

Cevap: Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti

Eline saglik Dostum.

4. Nrw27 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)