5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: dizilerde yarismalarda yönetmen lavaboyami gidiyor?

1. İndir #1
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    793
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

dizilerde yarismalarda yönetmen lavaboyami gidiyor?

Merhaba.
    Basliktada yazdigim gibi tvde dizi izlerken esasoglan kiza acilacak seni seviyorum diyecek, Seni diyor kamera kizi gösteriyor sonra oglani gösteriyor yanlarinda baskalarida varsa sirasi ile hepside donmus vaziyette bekliyorlar, kiz dondu beklemekte oglan dondu beklemekte belli bir zaman gectikten sonra seviyorum diyor oglan,
    yarismalarda soru soruluyor yarismaci cevap veriyor soran yarismaciyi izliyor sonra yarismaci donmus bekliyor soran donmus bekliyor bir zaman sonra dogru yada yanlis deniyor, benim aklima takilan yönetmen lavaboya gidiyorda onun gelmesinimi bekliyorlar?
    tv sunucularinida tebrik etmek lazim program bitene kadar en iyi dogru kanaldasiniz diye diye helak oluyorlar birde ürün reklamini yaparen 5 adeti su kadar degilde bir degil ikidegil ücdegil sayiyorlarya direk bes adetti sukadar dese seyirci anlamayacaginimi düsünüyorlar seyircilerin cogunlugu isitme özürlü olduklari icinmi evet evet yanlis duymadiniz diye seyirciye moral asiliyorlar.
    düsüncelerinizi merak ediyorum eminim gün görmemis laflar atilacaktir.
    hepinize saygilar.

2. 4 kişi bu mesaj için dostcakal üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    Administrator ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8.166
    69.731
    Teşekkür
    17.371 Mesaj

Cevap: dizilerde yarismalarda yönetmen lavaboyami gidiyor?

Zamane yönetmenlerinin taktiği böyle ustam.Yurtdisina dizi film ihracatında rekorlar kırıyoruz,sen oraları sanırım kaçırdın.

4. 4 kişi bu mesaj için ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #3
    Super Moderator telase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.885
    3.868
    Teşekkür
    465 Mesaj

Alıntı dostcakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Basliktada yazdigim gibi tvde dizi izlerken esasoglan kiza acilacak seni seviyorum diyecek, Seni diyor kamera kizi gösteriyor sonra oglani gösteriyor yanlarinda baskalarida varsa sirasi ile hepside donmus vaziyette bekliyorlar, kiz dondu beklemekte oglan dondu beklemekte belli bir zaman gectikten sonra seviyorum diyor oglan,
    yarismalarda soru soruluyor yarismaci cevap veriyor soran yarismaciyi izliyor sonra yarismaci donmus bekliyor soran donmus bekliyor bir zaman sonra dogru yada yanlis deniyor, benim aklima takilan yönetmen lavaboya gidiyorda onun gelmesinimi bekliyorlar?
    tv sunucularinida tebrik etmek lazim program bitene kadar en iyi dogru kanaldasiniz diye diye helak oluyorlar birde ürün reklamini yaparen 5 adeti su kadar degilde bir degil ikidegil ücdegil sayiyorlarya direk bes adetti sukadar dese seyirci anlamayacaginimi düsünüyorlar seyircilerin cogunlugu isitme özürlü olduklari icinmi evet evet yanlis duymadiniz diye seyirciye moral asiliyorlar.
    düsüncelerinizi merak ediyorum eminim gün görmemis laflar atilacaktir.
    hepinize saygilar.
    Aslında yanlış düşünüyorsun bence,seyrettiğin yarışma programları veya bahsettiğin filmlerdeki bekleme
    Böyle bir bekleme yok
    Belki 5 saniye falan bekleme olabilir ama seyrettiğin gibi 3 dakika,arada reklam falan bunlar montaj kısmında uzatılıyor.

Yarışma programı seyrediyoruz,finalde işte birinci açıklanacak,o an dediğin gibi bir kaç saniye bekle sonra tık reklam
    Sen reklam çıkınca yönetmenin lavaboya mı gittiğini zannediyorsun

Onlar çekilmiş bölümler,orada sonuçların açıklanacağı bekleme süresi en fazla 5 saniye.

Montaj yaparlarken araya bir sürü bakışmalar,stress yaşayanların görüntüleri falan

Selamlar

6. 2 kişi bu mesaj için telase üyemize teşekkür etmiş

7. İndir #4
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    793
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

Merhaba:
    Ben maksat muhabbet olsun diye konuyu actim fakat gercek olan suki bu tabi benim bakis acim. ben tv kanallarinin seyirciye saygisina inanmiyorum.
    haberlerde domatese zam geldi seyirci kesinlikle anlamaz bamyayla karistirmasin diye muhabir sagolsun pazar yerinden yayin yapiyor eline domatesi alip, sonra anliyorum domatesin nasil bir sey oldugunu. caya simide zam geldi muhabir sahil kenarinda simidi gösterip cayi yudumlarken anlatiyor su görüpte adini bilmediginiz sey simittir buda caydir bunlara zam geldi, sütüdyodaki spikeride aydinlattigin icin sagol diyorya ben bitiyorum.
    adamlar okumus sözde profesör olmuslar üniversitelerde egitim veriyorlar, vatandasi bilgilendirmek adina güya tartisiyorlar ve sonucta kimse kimseyi konusturmadigindan ne dedikleri anlasilmadan program bitiyor. ve bunlarin egittiklerinden hayir bekle.
    birde Ocak yikma dagitma kültürü ahlaki yok etme cabasindaki programlar varya evlenme evimdesin mutfaktasin güzelsin gibi isimlerle süsleyerek.müzik klipleri erotik filmmi izliyoruz müzikmi dinliyoruz,
    adamlar sözlerine baktiginda diram dolu bir türküyü okurken nerde eller buyrun sahneye oynayalim haklarini yememek lazim adamlar sanat yapiyor.
    saygilar.

8. 3 kişi bu mesaj için dostcakal üyemize teşekkür etmiş

9. İndir #5
    Super Moderator telase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.885
    3.868
    Teşekkür
    465 Mesaj

Alıntı dostcakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba:
    ben tv kanallarinin seyirciye saygisina inanmiyorum.
    adamların işi ya para kazanmak,ya kara para aklamak veya siyasi rant için tv kanallarını kullanmak.
    Ne beklemeliyiz ki daha

Hatırlıyorum eskiden trt 1 de haberler başladığında (20:00) bütün köylü akran başına geçerdi.

Şimdiki haberlere bakarsan magazin haberleri ve sosyal medyadan alıntılar.

Amaçları bizi uyutmak

Konu telase tarafından (21.07.22 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime düzeltme

10. telase üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)