2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ankaradaki soförlere yazik duyma problemleri var.

1. İndir #1
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    792
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

Ankaradaki soförlere yazik duyma problemleri var.

Merhaba;
    izinde Ankara Keciörende bir atm'nin biraz ilersine park edip alisveristen sonra geldigimde; Genc bir delikanli atm'den para cekmek icin aracini durdurmus. camlarida tam acip son ses bir yandan para cekerken müzik dinliyor. 20metre ilerdede hastahane var olmasina ragmen, bende yanina gidip yaslaninca daha zor olur doktora git duyma problemim var de belki sana cihaz önerir bu müzigide bu kadar acmak zorunda kalmazsin dedim. bana söyle bir bakti belliki rahatsiz oldu aracina bindi müzigi tam kapatip gitti.

Bu Ankarali soförleri anlayamiyorum; gündüz gece saatin kac oldugu önemli degil son ses müzik saat kac olursa olsun korna calmalar. bunlara ehliyet verilirken korna ve müzik sart yoksa trafikten men edilirsinmi diyorlar sasirdim kaldim? adam üc serit yolda orta seridi kapatmis cep telefonuyla oynaya konusa gidiyor.gecen sagdan soldan geciyor kimsede tepki vermiyor, yanindan trafik araci geciyorda sen bu seridi neden mesgul ediyorsun saga gecsene demiyor.

yola yaya girdimi cildiriyorlar daha cok gaza basip yayanin gecmemesi icin mücadele ediyorlar. yaya olarak gecenlerde galiba bizede spor oluyor diye karsidan karsiya kosarak degil kacarak geciyorlar macera yasadiklarini zannediyorlar. karsiya gecende derin bir oh cekiyordur her adamin harci degil karsiya gecmek, hele yasli yürüme sorununuz varsa yandiniz.

trafikte levhaya yola bakarken birden hüseyin kagitin konser reklami cikti bende yavasladim reklam bitsinde yolumu göreyim diye bu kezde arkadan korna caliyorlar yavaslama diye.
    beyaz masaya reklamin yol tabelasinda ne isi var diye aradigimda o digital reklam arada gelir halki bilinclendirmek icin diyor
    gülermisin aglarmisin?
    sanki bilboardlara koysalar olmuyor.

2. 5 kişi bu mesaj için dostcakal üyemize teşekkür etmiş

3. İndir #2
    VİP Ejder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    6.111
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    3.490
    Teşekkür
    537 Mesaj

Cevap: Ankaradaki soförlere yazik duyma problemleri var.

Ustam Türkiye ye hoş geldiniz.

4. 4 kişi bu mesaj için Ejder üyemize teşekkür etmiş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)