Sayfa 6/6 İlkİlk 123456
53 sonuçtan 51 ile 53 arası

Konu: Bir müdded paylasim yapamayacagim

1. İndir #51
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    24.181
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    129.772
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Cevap: Bir müdded paylasim yapamayacagim

@dostcakalya baba gercekten ne diyecegimi bilemiyorum. Inan eger simdi bunu kardaslerim okusa, senin beni kendilerinden daha iyi taniyor diyecekler.
    Esim annem ve bamama karsi simdiye kadar hic sagisiz olmadi, tam tersine gecmiste ben kayin babam ve kaynanama saygisizlik yaptim, ama hatami anlayip, kendilerinden özür diledim. Daima söylerdim onlara . kendi annem babam nasilsa, onlar da benim icin öyle - ama gercekten de öyle. Bunu dün gene söyledim.

Kaynanam'in rahatsiz oldugunu söyledi dün. Hafta ortasi ugrarim dedim - persembe girmeyi düsünüyrum.
    Kizim icin yazdikalrin da dogru. Ücü de simdiye kadar her seyi dogru yaptilar, bana hic kizmadilar.
    Eger bencil, dik ve tas kafa olan biri varsa, kizilacaksa bu benim. Inan bunu ilk kez kendim icin söylüyürum ve ilk kez de disari veriyorum.
    Hocam bana cok sans tanidilar, özelikle esim. Ben degerini bilemedim. Aslinda keske daha önce burda acilsaydim... ama yürek istiyor iste

2. TamBirOsmanli üyemize teşekkür edenler:

3. İndir #52
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    792
    689
    Teşekkür
    195 Mesaj

Alıntı TamBirOsmanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bana cok sans tanidilar, özelikle esim. Ben degerini bilemedim. Aslinda keske daha önce burda acilsaydim... ama yürek istiyor iste
    Keske burada degilde keske o alcak yürekli oldugunu kendine bir ceki düzen verecegini o zaman onlara söyleyip hissettirebilseydin bu noktaya gelmezdiniz.

Kissadan hisse;
    Ölmüs birisi cehennem cukurlarini gezerken, her ülke insanina birer cukur acmislar Bakmis her cukurun basinda bir zebani duruyor. Bunlar neden duruyor diye Melege sormus melek cukurdan cikanin basina vuruyorlar kacmasinlar diye demis bakmis bir tek cukur var basinda kimseler yok. ölü sasirmis peki bu cukurda neden kimse yok dediginde, melek Onlar türkler onlara zebaniye gerek yok kim cikmak istese zaten digerleri asilip onu tekrar cukura cekiyor demis.

sendekide durum buna benziyor, sen cirpindikca yalandan seven dost görünümündeki düsmanlarin bu duruma cok seviniyorlar. Bunu sana belli etmezler, cünki seni gördükce timsah göz yaslarini hemen akitmaya baslarlar. ardindanda bir oh cekerler bunlara firsat verme, her dostada sirrini acma, sen actikca yarani onlar daha cok kanatma pesinde olurlar. bu yüzdende o yara ne kabuk baglamasina nede feramasina firsat vermezler.
    bilenler zaten olayi biliyor dahada dallandirip budaklandirma.
    sen ailenle ilgilen diyerlerine merhaba de gec soranada isim var de sonra görüsürüz seni gördüm rahatladim de arkana bile bakmadan uzaklas.
    cocuklarina kizma onlarin hal ve hareketlerini sözlerini cahilliklerine ver, üzerlerinede gitme. Cok kötü bir yerde ve zamanda oldugunu unutma.
    Haniminin Annesini Babasini boslama hep ziyaretlerine git git ama onlarada her gittiginde dert yanip biktirma. cünki onlarin su saatten sonra ellerinden birsey gelmez. bari onlarida üzme.

denk getirebilirsen hanimin annesi gile gidecegi bir gün onlardan önce sen git tesadüfmüs gibi. bak bakalim durumlarda bir yumusama olacakmi?
    onlar yasli hasta diyorsun onlari doktora gideceklerinde sen götürüp yardimci olsan alisverislerinde yanlarinda yardimci olsan olaylar daha cabuk tatliya baglanir diye düsünüyorum.
    kolay gelsin.

Keskeleri artik bir kenara koy, Unutmaki her insanin hayatinda keskeler vardir kiminde az kiminde cok ama vardir. bende yokmu saniyorsun?

Konu dostcakal tarafından (11.10.22 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

4. 2 kişi bu mesaj için dostcakal üyemize teşekkür etmiş

5. İndir #53
    Moderator TamBirOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24.181
    129.772
    Teşekkür
    11.297 Mesaj

Alıntı dostcakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ailenle ilgilen diyerlerine merhaba de gec soranada isim var de sonra görüsürüz seni gördüm rahatladim de arkana bile bakmadan uzaklas.
    cocuklarina kizma onlarin hal ve hareketlerini sözlerini cahilliklerine ver, üzerlerinede gitme. Cok kötü bir yerde ve zamanda oldugunu unutma.
    Haniminin Annesini Babasini boslama hep ziyaretlerine git git ama onlarada her gittiginde dert yanip biktirma. cünki onlarin su saatten sonra ellerinden birsey gelmez. bari onlarida üzme.

denk getirebilirsen hanimin annesi gile gidecegi bir gün onlardan önce sen git tesadüfmüs gibi. bak bakalim durumlarda bir yumusama olacakmi?
    onlar yasli hasta diyorsun onlari doktora gideceklerinde sen götürüp yardimci olsan alisverislerinde yanlarinda yardimci olsan olaylar daha cabuk tatliya baglanir diye düsünüyorum.
    kolay gelsin.

Keskeleri artik bir kenara koy, Unutmaki her insanin hayatinda keskeler vardir kiminde az kiminde cok ama vardir. bende yokmu saniyorsun?
    Hocam timsah göz yaslari dökmelerini engellem istedigim icin kimseye acilamadim - bu yüzden zaten buraya yazdim.

Kaynanam'a demin gittim yanina. Elini öptüm ama farkina vardim, her zamanki gibi drgildi, sanki elini öpmem icin uzatmak istemedi. Dile kolay, netice kizini düsünüyor.
    Ben pazar günp hem kayin pedere, bugün de kaynanama tekrar ve takrar söyledim: bir sey olsa, saat kac olursa olsun beni arayin diye.
    Nedense ayrildigimizi ben degil de esim söylüyor. Bznu da ben duyunca icimden madem öyle, be de anlatirim söyleyesim geliyor. Sinra da bosver diyorum kenid kendime.
    Cocuklarim, evvet - cahilliklerine birakiyorum (basta cok, ama cok kizdim ve bunu söylmedim onlara).
    Eger herhangi birsey demeyecek olsalar, onlari ziyaret edecegim.

Hocam tessadüf ile gitsem ve esimi görsem - ya o gider, yada benim gitmem gerekecek (esimi biliyor, taniyorum). BU yüzden artik zamana birakacagim. Ya ikimizde de birbirimizden soguacagiz (ki onun davranisi bunu gösteriyor), yada birlikte gene bir araya gelecegiz. Baska cüzüm de su an göremiyorum - malesef,

6. TamBirOsmanli üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)