3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Haber adi altinda neden insani küfre sokarlar.

1. İndir #1
    Uzman Üye dostcakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Verilen Teşekkürler 
    795
    Teşekkürler Alınan Teşekkürler 
    690
    Teşekkür
    195 Mesaj

Haber adi altinda neden insani küfre sokarlar.

Merhaba;
    Yillar yili tvlerde az sonra az sonra diye diye bosubosuna cok bekledik haber kanali ekranlari önünde bunu halada yasamaktayiz.

tesadüfen bu gün www.msn.com/tr-tr/haber Bu site her pcyi actigimda karsimda bunu nasil engelleyebirilim.

Haber basliginda Haluk levent bu kez kendisi icin yardim istedi diye okudum. bu kisi tvlerden haberlerden ögrendigim kadari ile sanatcil tarafindansa yardimseverligiylede biliniyor (Ne derece dogrudur bilemem) basligi okuyunca yazik hayirdir ne olmus diye tikladim. Haberi okudum sahnede cekilmis fotograflari nasil yardim ettigi tam iki A4 sayfasi kadar okudum sonunda konuyu anlayabildim.
    O kadar büyük bir sorunmuski gercekten haber ukrayna savasini bile gölgede birakacak haber.

Ben 17 tweet’imi beğenmişim. Kendi tweet’imi yani. Girin bakın sayfama ya bir iki tweet olsa elim degdi diyecegim 17 tweet olacak gibi degil bu nasil olur lütfen yardim edin demis.

Yani ben bunu haber diye okudum, kendi kendime bir insan bu kadar abtal olur bu tür haberleri okur dedim: siyasilerden cok duyduk falan siyasetci öyle bir sey yaptiki basbakanin basina öyle sey geldiki; siyasetci yolda giderken sokaktaki cocugun topunu cocuga geri atmis haberin öyle bir sey yaptiki dedigi buymus.
    Cumhur baskani öyle seyler söylediki neymis kaldirimlara düz inis cikis olsun vatandas rahat gecebilmesi icin demis,
    Öyle bir sey deyince bende dolari Euroyu tlnin altina düsürdük enflasyon tek hane altina düsürmüs sandim.

Formdada öyle bir programki agziniz acik kalacak acmadigi müzik video yok gizli icerik basiyorsunuz ya bildigimiz vlc programi. sayfalara kirlilikten baska bir sey degil Sun vlc dese ihtiyac sahibi girer bakar yok görmediniz siz bu zamana kadar duymadiniz gizli icerik, bakiyorsun isine yaramiyor ne hikmetse elli kisi tesekkür etmis yada yazmis iki kisi ancak indirmis.

bunlari neden yasariz?

Kalin saglicakla.

Konu dostcakal tarafından (11.10.22 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

2. İndir #2
    Banned teko67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7.740
    66.157
    Teşekkür
    8.275 Mesaj

Cevap: Haber adi altinda neden insani küfre sokarlar.

İlgi çekilmesi için başka ne için olacak?

Örnek vereyim
    ATV'de Müge Anlı Programını seyreden var mı aranızda bilmiyorum en son Reklamlara girmeden önce az sonra devam edecek sunulan Program yazıyor bekliyorsun heyecan ile Reklam bitiyor bir bakmışsın Program bitmiş elbette kızıyorsun Reklamlar için mi bizi bekletiniz diye.

Herşey Para ,İlgi çekilmesi için İnsanoğlu herşey yapabilir her Konuda

3. İndir #3
    VİP sir.altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.114
    1.971
    Teşekkür
    679 Mesaj

Cevap: Haber adi altinda neden insani küfre sokarlar.

.kendim turk kanallarini pek izlemem,muge anliyi izlerim, gazetelerin basliklarina bakarim,haber kanalini izlesek bile hic bir ic acici haber kulagimiza gelmez.bu gun ki kadin daha olduruldu, bir cocuk kayboldu,kacirildi,doneri beyenmiyen adam donerciye saldirdi,trafikde yol vermeme yuzunden,tabancalar bicaklar sopalar ortaya cikti.yani icimizi rahatlatacak bir haber yok...
    .....bir tarihte bayan yegenimin kayinvalidesi kayinpederi geldiler 6 ay filan kaldilar ,daha sonra bir kac defa daha geldiler, eh ziyarete gidiyoruz,aman bu turk kanalini acin,malum bizim kanallar internet uzerinden, kanal aciliyor, mubarekler sanki tv nin icine girecekler,o kanaldaki konusmacinin soyleyecegi her sey sanki onlar icin altin madeni.
    ..arasira benim dunurlerimde gelip kalirlar onlarda ayni sekilde aman bu kanali acin,,, eee ne var bu kanalda iste o adam cok cesaretli konusuyor..karsit kanaldada baska adam cok cesaretli konusuyor.
    ....you tube den arastirmaci olarak cok faydalanabiliriz,ama birde o kadar sacma topikler varki,bazilarida bunlara inaniyorlar.neyse iyi haber verilmeyen haberdir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)