3 NİSAN 2022 PAZAR "3"
3 NİSAN 2022 PAZAR "3"
4 NİSAN 2022 PAZARTESİ
5 NİSAN 2022 SALI
5 NİSAN 2022 SALI
TENİS
18:00 ** WTA Charleston ** X.Wang - B.Bencic ** **** ****** Max 1
20:00 ** WTA Charleston ** S.Stephens - Q.Zheng ** **** ****** Max 1
22:00 ** WTA Charleston ** K.Zavatska - Ka.Pliskova ** **** ****** Max 1
02:00 ** WTA Charleston ** M.Keys - U.Eikeri ** **** ****** Max 1
04:00 ** WTA Charleston ** J.Paolini - J.Pegula ** **** ****** Max 1
HENTBOL
15:00 ** Hentbol Erkekler Türkiye Kupası ** Eskişehir Ormanspor - İzmir BB ** TRT Spor Yıldız
19:45 ** Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi ** Wisla Plock - Lemgo Lippe ** EHF TV
19:45 ** Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi ** Füchse Berlin - Nantes ** EHF TV
19:45 ** Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi ** Savehof - Schaffhausen ** EHF TV
19:45 ** Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi ** Eurofarm Pelister - RK Nexe ** EHF TV
21:45 ** Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi ** Magdeburg - Sporting ** EHF TV
DİĞER SPORLAR
15:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Londra ** Eurosport 2
16:30 ** Bask Bölgesi Bisiklet Turu ** 2.Etap ** Eurosport
21:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Londra Akşam Seansı ** Eurosport
03:00 ** NHL ** Minnesota Wild - Nashville Predators ** S Sport Plus
Konu carpidiem tarafından (05.04.22 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.
6 NİSAN 2022 ÇARŞAMBA
DİĞER SPORLAR
15:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Londra ** Eurosport 2
16:30 ** Bask Bölgesi Bisiklet Turu ** 3.Etap ** Eurosport
19:00 ** CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi ** Fenerbahçe Opet - Vakifbank ** S Sport Plus / S Sport 2
19:00 ** Körling Dünya Erkekler Şampiyonası ** Las Vegas ** Eurosport 2
19:45 ** Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi ** Telekom Veszprem - Vardar 1961 ** EHF TV
21:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Londra Akşam Seansı ** Eurosport
21:45 ** Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi ** Montpellier - Porto ** EHF TV
05:00 ** NHL ** Vancouver Canucks - Vegas GK ** S Sport Plus
PROGRAMLAR
14:00 ** Spor Programı ** Günün Ortası ** GS TV
14:00 ** Spor Programı ** Spor Stüdyosu ** TRT Spor
14:30 ** Özel Röportaj ** İlkay Gündoğan ** ****** Spor
15:00 ** Spor Programı ** Her Gün Spor ** ****** Spor
15:30 ** Maç Özetleri ** İngiltere Premier Lig ** TRT Spor
16:00 ** Spor Programı ** Dünyadan Spor ** **** ****** Haber
16:00 ** Futbol Programı ** Gündem Futbol ** TRT Spor
16:00 ** Futbol Programı ** Serie A Raporu ** ****** Spor
17:00 ** Spor Programı ** Spor 360 ** ******tv
18:00 ** Basketbol Programı ** NBA Günlüğü ** S Sport / S Sport Plus
18:00 ** Spor Programı ** **** Ana Haber ** **** ****** Haber
18:00 ** Spor Programı ** Spor Merkezi ** TRT Spor
18:00 ** Spor Programı ** Süper Spor ** ******tv
18:00 ** Futbol Programı ** Süper Lig Haftası ** **** ****** 1
18:15 ** Spor Programı ** Bi Dünya Spor ** FB TV
18:45 ** Voleybol Programı ** Maç Başlıor ** FB TV
19:00 ** Futbol Programı ** Farklı Açı ** **** ****** 1
19:00 ** Spor Programı ** Oyna Devam ** Socrates Youtube
19:05 ** Spor Programı ** GS TV Ana Haber ** GS TV
19:07 ** Spor Programı ** FB TV Ana Haber ** FB TV
19:25 ** Maç Özetleri ** Süper Lig ** TRT Spor
19:30 ** Futbol Programı ** Açık Tribün ** FB TV
19:30 ** Futbol Programı ** Kaleci ve Golcü ** **** ****** 1
19:45 ** Basketbol Programı ** Euroleague Maç Önü ** **** ****** 3
20:00 ** Spor Programı ** Spor Akşamı ** TRT Spor
20:00 ** Spor Programı ** Akşam Haber Bülteni ** TRT Spor Yıldız
20:30 ** Futbol Programı ** Ters Kademe ** ****** Spor
21:00 ** Futbol Programı ** Kuşak Çatışması ** **** ****** 1
21:00 ** Futbol Programı ** Futbol Aklı ** TRT Spor
21:00 ** Spor Programı ** Yuvarlak Masa ** Socrates Youtube
21:00 ** Voleybol Programı ** Maçın Ardından ** FB TV
22:00 ** Futbol Programı ** Süper Hikayem Mustafa Doğan ** **** ****** 1
22:30 ** Basketbol Programı ** Euroleague Maç Sonu ** **** ****** 3
23:00 ** Futbol Programı ** Aktüel Futbol ** TRT Spor
23:00 ** Spor Programı ** Yeni Nesil Talk Show ** **** ****** 1
23:00 ** Spor Programı ** Spor Gecesi ** **** ****** Haber
01:00 ** Spor Programı ** Spor Artı ** TRT Spor
Konu carpidiem tarafından (06.04.22 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.
7 NİSAN 2022 PERŞEMBE
8 NİSAN 2022 CUMA
8 NİSAN 2022 CUMA
‹VOLEYBOL
15:30 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** Estonya - Hollanda ** Polska Siatkowka Youtube
16:00 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** Türkiye - Ukrayna ** Polska Siatkowka Youtube
17:30 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** Fransa - Yunanistan ** Polska Siatkowka Youtube
18:00 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** Bulgaristan - Danimarka ** Polska Siatkowka Youtube
19:00 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** Romanya - Letonya ** Polska Siatkowka Youtube
19:00 ** CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri ** İspanya - Polonya ** Polska Siatkowka Youtube
HENTBOL
11:00 ** Hentbol Kadınlar 1. Ligi Play-Off ** Polatlı Bld. - Sivas Bld. ** THF TV Youtube
13:00 ** Hentbol Kadınlar 1. Ligi Play-Off ** Mudanya Bld. - Elazığ SY ** THF TV Youtube
15:00 ** Hentbol Kadınlar 1. Ligi Play-Off ** Kırşehir Bld. - Mersin BB ** THF TV Youtube
17:00 ** Hentbol Kadınlar 1. Ligi Play-Off ** Bolu Bld. - Beta Transformatör Adasokağı ** THF TV Youtube
21:00 ** Fransa Hentbol Ligi ** Nimes - Chartres ** **** Connect
DİĞER SPORLAR
15:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Çeyrek Finaller ** Eurosport 2
16:30 ** Bask Bölgesi Bisiklet Turu ** 5.Etap ** Eurosport
18:00 ** Colosseum Dövüş Turnuvası ** İsveç ** Fight Box
19:00 ** Körling Dünya Erkekler Şampiyonası ** Las Vegas ** Eurosport 2
21:00 ** WDF Dünya Dart Şampiyonası ** Çeyrek Finaller Akşam Seansı ** Eurosport
22:00 ** Masters Turnuvasi ** 2.Round ** S Sport Plus
03:00 ** WWE ** WWE Smackdown ** S Sport Plus / S Sport 2
Konu carpidiem tarafından (08.04.22 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.
9 NİSAN 2022 CUMARTESİ "1"
Şu an 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 konuk)